Главная / Політика / Якщо хочемо бути бідними і дурними, можемо не брати рятівний круг МВФ — Нефьодов

Якщо хочемо бути бідними і дурними, можемо не брати рятівний круг МВФ — Нефьодов

Якщо хочемо бути бідними і дурними, можемо не брати рятівний круг МВФ - Нефьодов

Міжнародний валютний фонд та група Світового банку зацікавлені в макроекономічній стабілізації України. Завдання влади — узяти допомогу та дотримуватися рекомендацій.

Це пояснив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов в інтерв’ю Gazeta.ua.

«Я б не сказав, що ці організації чогось чекають від нас. Їхня місія – боротися з бідністю та проблемами у всьому світі. Вони можуть простягати якийсь рятівний круг. Якщо ви хочете ним скористатися – будь ласка, користуйтесь. Ніхто нікого не змушує бути успішним і багатим. Якщо ви хочете бути бідним і дурним – це ваш суверенний вибір.

Усі рецепти, як неуспішні країни стають успішними – абсолютно зрозумілі. МВФ зі свого боку пропонує фінансову підтримку – це те, для чого і створена організація. Як кредитор вона зацікавлена, щоб країна проводила зміни і повернула вкладені кошти. Тому МВФ зацікавлений у макроекономічній стабілізації України. Має початися економічне зростання, треба приборкати інфляцію, має бути більш-менш стабільний валютний курс. Після чого — проведені структурні реформи у сферах, у яких вони не те що перезріли, а вже навіть дивно про те говорити», — сказав Нефьодов.

Новини по темі:  Минюст запутался в Александрах Клименко