10.05.2017 104 Views

Путін вирішив не вітати Порошенка й Маргвелашвілі з Днем Перемоги

Путін вирішив не вітати Порошенка й Маргвелашвілі з Днем Перемоги

Водночас він не оминув увагою лідерів двох самопроголошених республік.

На сайті Кремля було оприлюднене привітання глави РФ Володимира Путіна лідерів низки держав з «72-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні».

Серед інших він привітав «глав» самопроголошених держав — Абхазії та Південної Осетії, однак оминув увагою президентів України та Грузії — Петра Порошенка та Георгія Маргвелашвілі — очільників країн, територіальну цілісність яких порушила РФ.

«Володимир Путін привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, а також громадян Грузії та України з 72-ю річницею Перемоги у Великому Вітчизняній війні», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Україна з 2015 року відзначає День пам’яті та примирення 8 травня. Донедавна на офіційному рівні відзначалося лише свято Дня Перемоги 9 травня, однак 2014 року, коли розпочалася російська інтервенція, офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні — 8 й 9 травня. 

День пам'яті та примирення відзначає Україна 8 травня

Саме цього дня 1945-го року у Берліні ратифікували акт капітуляції нацистів. Сьогодні і завтра наша країна вшановує загиблих у Другій світовій війні. Урочистості відбуватимуться за потужних заходів безпеки. Порядок під час масових акцій забезпечуватимуть близько 16 тисяч правоохоронців.

 

Previous У КНДР затримали громадянина США, який працював в університеті науки і техніки
Next Манчестер Юнайтед готовий продовжити співпрацю з травмованим лідером команди

You might also like

СМИ назвали третьего "диверсанта" в Крыму

Им может быть капитан 2 ранга запаса и член Объединения ветеранов разведки Украины Владимир Дудка.

АП: Порошенко и Обама проведут встречу в Варшаве

На Банковой подтвердили, что Порошенко и Обама встретятся на "полях" саммита НАТО в Варшаве.

«Крики, воплі і гра на публіку». Холодницький звинуватив Ляшка у влаштовуванні шоу у САП

Він наголосив, що прокуратура за рейтингами не ганяється і вимагає дотримання законодавства. Головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявив, що лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштував шоу і не надав жодної