Домой / Політика / Чотири країни долучилися до євросанкцій проти РФ

Чотири країни долучилися до євросанкцій проти РФ

Чотири країни долучилися до євросанкцій проти РФ

Санкції були введені через загрозу територіальній цілісності України.

Чотири країни приєдналися до рішення Ради ЄС продовжити до 15 вересня 2017 року санкції проти громадян України та РФ, які були введені через загрозу територіальній цілісності України

Про це йдеться у заяві високого представника ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріки Могеріні.“Країни-кандидати на вступ до ЄС Чорногорія та Албанія учасниця Європейського економічного простору Норвегія, а також Україна приєдналися до рішення Ради ЄС” – повідомляється у заяві.

Ці країни зобов’язалися забезпечити відповідність своїх національних політик до згаданого рішення Ради ЄС.


Нагадаємо, що 13 березня Рада ЄС продовжила до 15 вересня 2017 року обмежувальні заходи у формі візової заборони та заморожування активів проти осіб та установ за їхні дії із посягання та загрозу територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Нагадаємо, у спільній заяві міністрів закордонних справ країн “Великої сімки” зазначається, що термін дії санкції проти Росії чітко пов’язаний із повним виконанням РФ зобов’язань в рамках Мінських угод та повагою до суверенітету України. Країни “Великої сімки” наголосили на необхідності виведення іноземних збройних формувань та техніки з території України, повернення Україні контролю над кордоном та безпечному доступі і наданні гуманітарної допомоги. Країни “Великої сімки” також підтвердили невизнання та засудження незаконної анексії Криму Росією. 

Американський сенат відклав законопроект щодо нових санкцій проти Росії

Комітет з міжнародних відносин на невизначений час відмовився від розгляду документу. Його подали до сенату ще у січні, законопроект закріплює чинні санкції проти Росії, запроваджені 2014-го, та запроваджує нові обмеження проти осіб, причетних до російських кібератак. Утім, сенатори обіцяють повернутися до розгляду.

Новини по темі:  Депутат Шахов пояснив ТСН походження пікантних фото, які підірвали Мережу