Домой / Політика / Турчинов заперечив свій зв’язок з обмінниками і готується судитися із журналістами

Турчинов заперечив свій зв’язок з обмінниками і готується судитися із журналістами

Турчинов заперечив свій зв'язок з обмінниками і готується судитися із журналістами

У РНБО запевнили, що він не займається бізнесом.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заперечив свій зв’язок із великою мережею обмінників, які уникають податкової звітності.

Про це йдеться в заяві прес-служби РНБО, передає Економічна правда.

У відомстві переконують, що Олександр Турчинов, як державний чиновник, взагалі не займається жодним бізнесом. А його родина та підприємства, якими вони володіють, не мають стосунку до сфери обміну валют.

У прес-службі назвали “безпідставною дискредитацією та компрометацією секретаря РНБО України” звинувачення Турчинова у веденні бізнесу у сфері обміну валют.

Також зазначається, Олександр Турчинов готується судитися з авторами сюжету, які самого секретаря РНБО і наближеного до нього нардепа Руслана Лук’янчука назвали причетними до мережі обмінників.

“Повідомляємо вам, що Секретар РНБО  Олександр Турчинов, його родичі, підприємства, якими вони володіють не ведуть і не вели бізнесу в сфері обміну валют. Як державний чиновник, Олександр Турчинов взагалі не займається жодним бізнесом. А його родина, та підприємства, якими вони володіють не мають стосунку до сфери обміну валют. Стаття, що передрукована  “ТСН”,  не містить жодного факту стосовно причетності родини О. Турчинова до цього бізнесу, відтак є всі підстави вважати ії замовною. Головний аргумент авторів, на якому базуються  їх домисли та припущення є таким (цитуємо) “…Офіс цієї компанії Бродовські отримали від тещі глави РНБО Олександра Турчинова – Тамари Белиби…” Що означає “отримали”? Як могли зазначені компанії  отримати щось від Тамари Белиби? Автори просто перекручують інформацію про продаж нерухомості однією компанією іншій. І так само майже в кожному реченні”, – повідомили згодом ТСН.ua у прес-службі РНБО.

У коментарі сюжет також названий “замовним”.  

Новини по темі:  Знущання та цькування собаками: окупанти етапують з Криму чотирьох політв'язнів

“Мета цього замовного матеріалу – безпідставна дискредитація та компрометація Секретаря РНБО України. Зараз Олександр Турчинов готує судовий позов до авторів цього замовного матеріалу щодо спростування цих безпідставних звинувачень. Просимо опублікувати цю позицію на своєму сайті, оскільки в матеріалі ніхто навіть не намагався представити іншу точку зору. Це є прямим порушенням принципів об’єктивної журналістики – публікувати бездоказові твердження без  позиції іншої сторони”, – зазначили у прес-службі РНБО.