Домой / Політика / Навальний збирається на лікування за кордон після нападу з зеленкою

Навальний збирається на лікування за кордон після нападу з зеленкою

Навальний збирається на лікування за кордон після нападу з зеленкою

Політику повернули закордонний паспорт.

Опозиційний російський політик Олексій Навальний збирається на лікування за кордон через проблеми із зором, спричинені зеленкою.

Про це він повідомив на своєму сайті.

За його словами, сьогодні йому повернули його закордонний паспорт.

“Тепер можу поїхати на обстеження і лікування в одну з клінік, що спеціалізуються на опіках очей”, – написав він.

Навальний додав, що у Росії хороші лікарі, вони його заспокоюють, “коли бачать, що я впадаю в легкий жах від ідеї уколів в рогівку ока і виймання чогось з нього пінцетом”, але самі радять їхати за кордон.

“Тільки і вони самі рекомендують мені їхати в спеціалізовані клініки, особливо з урахуванням того, що може маячити мені пересадка рогівки. Вчорашній замір показав у мене 15% зору на правому оці. Але шанси є, будемо лікувати”, – повідомив політик.

Нагадаємо, 27 квітня Навального облили зеленкою. До Навального приїхала “швидка”, яка забрала його до лікарні.  Навальний заявив, що “око пече просто пекельно”. 

Навальний отримав хімічний опік правого ока після того, як його облили зеленкою. Політик може втратити здатність бачити оком, в який потрапила зеленка. 

Згодом опозиціонер розповів, що після нападу на нього вражене зеленкою око втратило 80% зору. За словами Навального, йому зараз міг би дуже допомогти виїзд за кордон, але “як ви знаєте, дорогий уряд забороняє мені виїзд з країни вже п’ять років і закордонний паспорт не дає”. 

Новини по темі:  МЗС України: до резолюції ООН про Крим долучилося 40 країн