Домой / Політика / Україна не пропустила російського байкера на свою територію

Україна не пропустила російського байкера на свою територію

Україна не пропустила російського байкера на свою територію

Чоловік не зміг назвати мету своєї поїздки.

3 травня на пункті пропуску “Нові Яриловичі” прикордонники не пропустили через кордон байкера з Росії, який не зміг підтвердити мети своєї поїздки в Україну.

Про це із посиланням на Держприкродонслужбу повідомляє Інтерфакс.

Зазначається, що байкер на мотоциклі Suzuki пояснив, що нібито прямує до товариша в Івано-Франківськ, однак його прізвища та адреси проживання вказати не зміг.

Під час огляду особистих речей у росіянина виявили камуфльований одяг без розпізнавальних знаків.

За результатами перевірки прикордонники вирішили відмовити йому в перетині державного кордону.

Нагадаємо, вчора Грузія не пропустила путінських “Нічних вовків” на свою територію. На територію країни не пропустили близько 50 байкерів, які представляють прокремлівський клуб “Нічні вовки”. Байкери мали намір проїхати на територію Грузії напередодні через контрольно-пропускний пункт “Верхній Ларс”.

У міністерстві повідомили, що російським байкерам було відмовлено на законних підставах.

Тим часом у Польщі правоохоронці затримали громадянина Росії, байкера з клубу “Нічні вовки” Миколу Логінова. За словами представника байкерського клубу, Логінов має всі необхідні документи, в тому числі чинну шенгенську візу. 

Акція байкерів “Дороги Перемоги – на Берлін” стартувала 27 квітня з міжнародного байк-центру в Нижніх Мневниках. Байкери вже проїхали Москву, Смоленськ, Катинь, Мінськ, Хатинь, Варшаву і Вроцлав. Далі маршрут пролягає через Будапешт, Братиславу, Прагу, Дрезден і Берлін. 

Новини по темі:  Порошенко у листопаді вирушить до Саудівської Аравії та ОАЕ