Главная / Політика / Меркель наполегливо попросила Путіна забезпечити перемир’я на Донбасі

Меркель наполегливо попросила Путіна забезпечити перемир’я на Донбасі

Меркель наполегливо попросила Путіна забезпечити перемир'я на Донбасі

За словами німецького канцлера, після цього можна вирішувати питання статусу регіону.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель попросила президента РФ Володимира Путіна забезпечити перемир’я на Донбасі.

Про це вона заявила на спільній прес-конференції з російським лідером у Сочі, пише УНІАН.

«Моє наполегливе прохання до російського президента полягає в тому, щоб зробити все можливе, аби забезпечити перемир’я», — наголосила вона.

За словами Меркель, після досягнення перемир’я «ми будемо мати передумови для того, щоб розв’язати інші існуючі на місцях проблеми, зокрема ті, що стосуються статусу цього регіону».

Нагадаємо,  Меркель та Путін проводять зустріч, на якій обговорять низку проблемних питань. Меркель розраховувала обговорити з Путіним, окрім української кризи, ситуацію в Лівії і розвиток двосторонніх відносин.

Своєю чергою Путін мав намір обговорити з Меркель двосторонні відносини, а також питання проблемних точок — Україна, Сирія та інші регіони.

Перемовини проходять в держрезиденції Путіна. З російського боку в них беруть участь глава МЗС Сергій Лавров, помічники президента Юрій Ушаков і Владислав Сурков, з німецької сторони — радник з питань зовнішньої політики і політики безпеки ФРН Крістоф Хойсген, радник з питань фінансової і економічної політики Ларс-Хендрік Рьоллер і радник з питань європейської політики Уве Корзепіус.

Новини по темі:  Спроба номер два: Рада намагається ухвалити закон про реінтеграцію Донбасу. Онлайн-трансляція