Домой / Політика / Захист Януковича запевняє, що конфісковані $ 1,5 млрд йому не належать

Захист Януковича запевняє, що конфісковані $ 1,5 млрд йому не належать

Захист Януковича запевняє, що конфісковані $ 1,5 млрд йому не належать

Юристи екс-президента подадуть позов про захист честі та гідності. 

Конфісковані Україною 1,5 мільярди доларів не належать утікачу Віктору Януковичу. Про це заявив його захисник Віталій Сердюк.

Юрист стверджує, що вже був поданий позов до Печерського суду про спростування відповідної інформації.

“На руках у мене є виписки щодо рахунків Віктора Януковича з “Ощадбанку”, там зовсім інша сума. Йдеться про 28 млн грн, які заарештовані і які не конфіскуються зараз. Це гроші його особистого рахунку, його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки. Тому остання інформація про арешт коштів, що активно розповсюджується, про їхню конфіскацію і вилучення повністю не відповідає дійсності”, – наводить “112.Україна” цитату Сердюка.

Адвокат наголошує, що поданий позов про захист честі та гідності буде доповнений ще однією вимогою: “спростувати інформацію про конфіскацію нібито раніше заарештованих 1,5 млрд доларів, які не існують”.

Нагадаємо, 28 квітня рішення суду про конфіскацію  40 млрд грн (1,5 млрд доларів),  які належали утікачу Віктору Януковичу, набуло чинності.  Президент України Петро Порошенко наголосив, що вказані кошти витратять на українську армію та допомогу незахищеним верствам населення. 

Суд дозволив конфіскувати заарештовані півтора мільярда доларів Януковича та його оточення

Ухвалу до керівництва “Ощадбанку” відвезли особисто секретар РНБО Олександр Турчинов та генпрокурор Юрій Луценко. Попри те, що спецконфіскація коштів до державного бюджету тільки розпочалась, урядовці вже знайшли для них застосування.

Новини по темі:  Нова колегія суддів у Харкові відмовилася вести процес Нелі Штепи