Домой / Політика / Лукашенко запевнив, що навчання з Росією не загрожують Україні – Порошенко

Лукашенко запевнив, що навчання з Росією не загрожують Україні – Порошенко

Лукашенко запевнив, що навчання з Росією не загрожують Україні - Порошенко

Стратегічні навчання "Захід-2017" пройдуть поблизу кордону. 

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив українському президенту Петру Порошенку, що російсько-білоруські навчання “Захід-2017” не становлять загрози для України.

Про це Порошенко сказав сьогодні, 28 квітня, під час передачі військової техніки Державній прикордонній службі України, передає BBC Україна.

“Я отримав тверде запевнення, що заплановані російсько-білоруські стратегічні навчання “Захід-2017″поблизу кордону України не перетворяться на підготовку РФ плацдарму для вторгнення в Україну з білорускою території”, – заявив глава держави.

Крім того, Порошенко додав, що домовився зі своїм білоруським колегою про завершення демаркації українсько-білоруського кордону найближчим часом.

Нагадаємо, у річницю аварії на Чорнобильській АЕС президент України Петро Порошенко зустрівся зі своїм білоруським колегою Олександром Лукашенком та заявив про дружбу між двома країнами

Порошенко відвідав резиденцію Лукашенка в Лясковічах

Із Чорнобиля глави держав перелетіли до Білорусі гвинтокрилом. Для зустрічі обрали село Лясковічі. Особливі Лясковічі й тим, що від них однакова відстань по прямій – до Києва, та до Мінська. Зустріч тривала кілька годин. Говорили найбільше про економіку.

Новини по темі:  Порошенко зустрінеться з Лукашенком найближчим часом