02.05.2017 66 Views

Порошенко пропіарився за рахунок війни

Порошенко пропіарився за рахунок війни

Три роки тому, 2 травня 2014-го, кандидат у президенти Петро Порошенко заявив, що держава почала справжню операцію проти терористів у Слов’янську — заговорила з ними мовою сили.

Так майбутній президент прокоментував рішення військового керівництва про спецоперацію в Слов’янську та Краматорську.

«Нарешті почалася справжня операція в Слов’янську. Нарешті держава заговорила мовою сили з терористами. Сьогодні ми вже маємо певні обнадійливі дані, що сепаратисти захоплюють приватні автомобілі, щоб розбігтися зі Слов’янська.

Це кодло терактів, злочинів, катувань і вбивств українців буде розігнано. Де б що не відбувалося — у Горлівці, Макіївці, Луганську, Краснодоні (зараз Сорокине. — Gazeta.ua), захоплення заручників, українських військових — їх усіх звозили у Слов’янськ і там катували.

Я дуже сподіваюся, що блокування Слов’янська пройде ефективно. Дуже сподіваюся, що позитивні кроки по розблокуванню блокпостів будуть збережені», — сказав Порошенко.

Через 23 дні Петро Порошенко став президентом України.

Previous Гройсман - українцям: вам живеться краще
Next Будівельник зрівняв рахунок у золотій серії української Суперліги

You might also like

Нова серія суду над Мартиненком тривала лише кілька хвилин

САП не погоджується з вердиктом Солом'янського райсуду. У середу, 3 травня, Апеляційний суд Києва розглядатиме апеляційні скарги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на рішення Солом’янського райсуду щодо відмови заарештувати Миколу Мартиненка. Через відсутність

Україна і США підписали меморандум про співпрацю між парламентами

Україна є "форпостом" захисту західної демократії. Меморандум про двостороннє співробітництво між парламентами України і США підписали голова ВР України Андрій Парубій і спікер Палати представників США Пол Раян. Про це

Вопрос децентрализации надо вынести на референдум – депутат

В вопросе разграничение полномочий между столицей и областями точку должен поставить народ, уверен Киссе.