Главная / Політика / У БПП затвердили Кононенка на посаді очільника партії на Київщині

У БПП затвердили Кононенка на посаді очільника партії на Київщині

У БПП затвердили Кононенка на посаді очільника партії на Київщині

Рішення обрати Кононенка очільником Київської територіальної організації Партії в БПП завтердили 28 квітня.

Нардепа Ігоря Кононенка сьогодні в п’ятницю, 28 квітня, затвердили на посаді очільника Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Про це повідомили на офіційній сторінці БПП у Facebook.

«Рішення Конференції про обрання Ігоря Кононенка очільником Київської територіальної організації Партії затвердив 12-й Позачерговий З’їзд партії «БПП «Солідарність», — йдеться в повідомленні.

Додамо, що досі головою ТО на Київщині був Лев Парцхаладзе.

Також зазначають, що з’їзд партії затвердив рішення про обрання Юрія Гриніва головою Львівської ТО Партії, а Віталія Курила — головою Луганської ТО Партії.

«З’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» також ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у позачергових виборах сільських, селищних та міського голів 11 червня 2017 року», — також додали в БПП.

Нагадаємо, торік у серпні народний депутат від фракції БПП Ігор Кононенко заявив, що бачився з президентом України Петром Порошенком, своїм давнім другом, здебільшого лише на формальних зустрічах.

Однак, журналіст Михайло Ткач у ніч проти 22 грудня помітив кортеж президента України Петра Порошенка біля будівлі СБУ на Володимирській у Києві. Крім цього, журналіст побачив, як машина, якою користується депутат від «БПП» Ігор Кононенко, від будівлі уряду також перемістилася до СБУ. 

А в лютому цьогоріч ЗМІ повідомили, що компанії Порошенка та Кононенка могли купувати газ у міністра часів Януковича.

Депутат Ігор Кононенко тимчасово перервав свою політичну діяльність через отруєння ртуттю

Найближчий соратник Президента Ігор Кононенко лікується від отруєння ртуттю. Цей факт підтвердили власні джерела ТСН, зокрема депутат БПП Олексій Гончаренко. Збільшену в 50 разів концентрацію ртуті в крові депутата виявили перед Новим роком.

Новини по темі:  Міжнародні розслідувачі назвали Україну "ключовим вузлом" поставок озброєння до Африки