Домой / Політика / Шикарний маєток Ляшка показали з висоти пташиного польоту

Шикарний маєток Ляшка показали з висоти пташиного польоту

Маєток Ляшка розмістився на ділянці у шість тисяч квадратів, а від сторонніх очей його ховає кілька метровий паркан

Шикарний маєток Ляшка показали з висоти пташиного польоту

Шикарний маєток та володіння народного депутата, лідера парламентської фракції «Радикальна партія» Олега Ляшка вдалося зафільмувати з висоти пташиного польоту.

Відео опублікувала «ТСН». Маєток Ляшка ховається за парканом, висотою у кілька метрів. Так нардеп вирішив сховатися від цікавих очей свій розкішний будинок, вартість якого оцінюється у 15 мільйонів. Щоб  побачити всю територію, довелося скористатися безпілотником з камерою на борту.

На відео видно, що між володіннями Ляшка та його сусіда розташувався подвійний паркан, який утворив щось схоже на прикордонну розділову смугу. Там розташований невелике приміщення, яке призначене для охорони чи будівельників.

Загальна площа ділянки становить шість тисяч квадратів. На ній розмістили два гаражі по різні боки маєтку. Кожен з них здатний вмістити по два автомобілі. Майже в центрі володінь розташований сам будинок.

Раніше нардеп Олеш Ляшко наголосив, що купив маєток в кредит. Гроші ж на будинок, за його словами, почав збирати ще з 13 років.

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, нардеп Олег Ляшко влаштував справжнє шоу у кабінети керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Народного обранця викликали на допит щодо незаконного збагачення.

Новини по темі:  Бірюков розповів історію прапора ЄС з Донеччини, який Порошенко показав у Мюнхені