02.05.2017 77 Views

Скандал з позбавленням громадянства Артеменка обріс новими подробицями

Рішення буде прийнято після засідання комісії

Скандал з позбавленням громадянства Артеменка обріс новими подробицями

Український президент Петро Порошенко не підписував указ про припинення громадянства народного депутата Андрія Артеменка.

За словами депутата від фракції Блоку Петра Порошенка Валерія Пацкана, комісія з питань громадянства не розглядала питання Артеменка.

«Була комісія минулого тижня з питань громадянства, де не розглядали питання пана Артеменка. Він також звернувся до мене як до члена комісії з листом. Але відповіді у мене поки немає», — сказав депутат в ефірі українського каналу.

Він пояснив, що остаточно це питання можна буде вирішити після засідання комісії. Депутат також зазначив, що питання подвійного громадянства потрібно обов’язково вирішити на законодавчому рівні, шляхом внесення правок до закону.

Раніше  «Знай.ua» повідомляв, що народний депутат Андрій Артеменко, автор проекту по «оренді Криму», спростував інформацію про те, що його позбавили українського громадянства. Він уточнив, що зможе дати остаточну відповідь про своє громадянство тільки після того, як отримає офіційну відповідь від Адміністрації президента на відповідний запит.

Previous Стало відомо, коли Гройсмана приймуть в Ізраїлі
Next Танкер "Рута", який затримали в Лівії, належить одеській компанії

You might also like

"Нормандские" главы МИД соберутся в мае

Встреча министров в нормандском формате может состоиться в первой половине мая.

Омелян чекає на відставку керівника «Укрзалізниці» Балчуна вже наступного тижня

Міністр наголосив,  що категорично незадоволений роботою Балчуна. Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається на відставку керівника «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна вже 5 червня. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу

Washington Post назвала цель визита Керри в Москву

США попросят Россию оказать влияние на Дамаск с тем, чтобы сирийская авиация отказалась от бомбардировок оппозиции.