01.05.2017 72 Views

Український депутат вийшов до «фіналу відбору» кандидатів на посаду президента ПАРЄ

Український депутат вийшов до "фіналу відбору" кандидатів на посаду президента ПАРЄ

Але він вирішив зняти свою кандидатуру.

Народний депутат України, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський вийшов до «фіналу відбору» кандидатів на посаду президента цього відомства.

Про це депутат заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1».

Однак Логвинський вирішив зняти свою кандидатуру на користь іншого віце-президента ПАРЄ, доповідача з українського питання німця Акселя Фішера.

«У фінал зайшли дві людини – пан Фішер і я, але ми вирішили, що в інтересах України буде підтримати президента групи, яка нас підтримує, і таким методом ми могли б досягти більших результатів», — сказав Георгій Логвинський.

Нагадаємо, скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Інформація про візит Педро Аграмунта до Сирії з’явилась 20 березня. Росія анонсувала цей захід як сигнал того, що все одно присутня у ПАРЄ, хоча вже два роки не надсилала у Страсбург список своєї делегації. А перед тим російську делегацію позбавляли голосу через анексію Криму, тоді, образившись, Росія припинила роботу у ПАРЄ, а цього року висловила бажання повернутись. 

Логвинський вийшов у «фінал відбору» на голову ПАРЄ, проте зняв кандидатуру

Український нардеп Георгій Логвинський став одним з двох кандидатів, яких пропонували на посаду голови ПАРЄ замість скандального Аграмунта. Хоча Логвинський зняв свою кандидатуру на користь німця Акселя Фішера, однак чи приймуть його відмову – стане відомо згодом.

Previous Тіллерсон назвав питанням часу можливість удару КНДР по США
Next Морська свинка Елліот стала констеблем поліції в Новій Зеландії

You might also like

Боровик звернеться до ЄСПЛ у разі позбавлення його громадянства України

За його словами, про позбавлення громадянства він дізнався через соцмережі. Екс-заступник міністра економіки Олександр Боровик планує звертатися до ЄСПЛ у разі позбавлення його громадянства України. Про це він повідомив у Facebook.

Никто из депутатов не подал е-декларацию – Шабунин

Ни один парламентарий не подал е-декларацию.

Рябошапка повідомив про відставку з посади члена НАЗК

Посадовець подав заяву про звільнення до Кабміну. Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка подав у відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. «Підтримуючи вимоги