Домой / Політика / Суд подовжив запобіжний захід Насірову

Суд подовжив запобіжний захід Насірову

Суд подовжив запобіжний захід Насірову

У САП вимагали подовжити процесуальні обов'язки, щоб унеможливити виїзд високопосадовця за кордон.

Солом’янський районний суд міста Києва вирішив подовжити запобіжний захід відстороненому главі Держфіскальної служби Роману Насірову на 2 місяці.

Раніше на сьогоднішньому засіданні прокурор САП Роман Симків вимагав подовжити високопосадовцю на 2 місяці процесуальні обов’язки, оскільки він може використати посаду президента Федерації дзюдо України для виїзду за кордон.

Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках “газової справи” безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов’язань у розстрочку. 

Відстороненого від посади главу ДФС випустили на волю під заставу в розмірі 100 млн грн. Гроші за нього внесла його дружина Катерина Клімбовська. Відповідаючи на запитання, звідки гроші, Насіров обмовився, що, мовляв, краще б він сидів у слідчому ізоляторі й доводив свою провину. 

Адвокати Насірова заявили про намір подати позов в Європейський суд з прав людини

Суд поновив розгляд у справі відстороненого головного фіскала країни. Причиною рішення захисників Насірова подати в Європейський суд є умови перебування Насірова під час попередніх розглядів. Екс-фіскал прибув до суду, перенісши на іншу дату заплановану на сьогодні операцію.

Новини по темі:  "У вас проблеми і у нас" - шведський журналіст оцінив інтеграцію України в ЄС