01.05.2017 72 Views

Генпрокурор розсекретив деталі суду над Януковичем

Генпрокурор розсекретив деталі суду над Януковичем

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що суд за звинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді не буде «процесом помсти».

Про це він сказав у понеділок у відеозверненні.

4 травня почнеться безпрецедентний для України судовий процес. Генеральна прокуратура буде звинувачувати колишнього президента в державній зраді.

«Цей суд буде докорінно відрізнятися від політичних судилищ часів Януковича, через які і я був змушений пройти в свій час. Я впевнений, що на цьому процесі будуть підтримані всі права підсудного, гарантовані українським законодавством. Я вірю, що майбутнє судове рішення є дуже важливим не тільки з точки зору вищої справедливості, але і як знак попередження всім, хто в майбутньому наважиться стати на шлях державної зради», — сказав Луценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфісковані у Януковича мільярди потрібно спрямувати на підвищення пенсій — Рабинович

19 квітня Оболонський райсуд Києва видав повістку про виклик колишнього президента України Віктора Януковича на засідання у справі про державну зраду, що відбудеться 4 травня.

Previous "Масові вбивства" Яценюка показали на відео
Next Українські лучниці виграли Кубок Європи

You might also like

Порошенко уволил посла в Словакии

Контрабандный скандал привел к отставке Олега Гаваши.

Мнение: Что стоит за скандалом с квартирой Лещенко

Виталий Шабунин, глава правления Центра противодействия коррупции, прокомментировал скандал вокруг квартиры Сергея Лещенко.

Встреча Россия-НАТО не сблизила позиции по Украине

Тема Украины стала первым пунктом встречи.