Домой / Політика / «Тату, що в тебе на ніжці?»: Насіров навів останній аргумент для пом’якшення запобіжного заходу

«Тату, що в тебе на ніжці?»: Насіров навів останній аргумент для пом’якшення запобіжного заходу

"Тату, що в тебе на ніжці?": Насіров навів останній аргумент для пом'якшення запобіжного заходу

Глава ДФС хоче вільно пересуватися та їздити за кордон. 

Сьогодні, 27 квітня, Солом’янський суд Києва продовжив розгляд подовження запобіжного заходу голові Держфіскальної служби України Роману Насірову.

Як повідомляє кореспондент ТСН з зали суду, станом на 13 годину судді вже пішли до нарадчої кімнати для винесення остаточного рішення. А перед цим Насіров взяв останнє слово для аргументації того, чому його зобов’язання мають пом’якшити.

«Що я маю казати дитині, коли вона запитає: «Тату, що в тебе на ніжці?», — сказав голова ДФС, маючи на увазі електронний браслет.

Також Насіров висловив незадоволення тим, що має сповіщати прокурора кожного разу, коли кудись збирається, навіть на прогулянку з дитиною. Очільник фіскальної служби обурюється й тим, що не може їхати за кордон, мовляв, були в Україні і президенти під слідством, і не втрачали змоги вільно пересуватись країною.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська. 

Нагадаємо, раніше Солом’янський районний суд Києва переніс розгляд подовження запобіжного заходу відстороненому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Його адвокати виступали проти перенесення, мотивуючи це запланованою операцією свого підзахисного. Суддя попередила, що якщо Насіров не з’явиться на ранкове засідання, його доправлять до суду.

Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках «газової справи» безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов’язань у розстрочку. 

Відстороненого від посади главу ДФС випустили на волю під заставу в розмірі 100 млн грн. Гроші за нього внесла його дружина Катерина Клімбовська. Відповідаючи на запитання, звідки гроші, Насіров обмовився, що, мовляв, краще б він сидів у слідчому ізоляторі й доводив свою провину.  

Новини по темі:  "Нам є що сказати". Яценюк оголосив про похід "Народного фронту" на вибори

Насіров скасував заплановану хірургічну операцію та з'явився у суді

Термін дії звільнення під заставу закінчується другого травня. Якщо його не подовжать, вже третього екс-фіскал може бути вільним. Суддя вимагала у адвокатів Насірова документ про необхідність термінового лікування, але не отримала його та оголосила перерву до ранку.