Домой / Політика / Ляшко заявив, що будинок за 15 млн грн взяв у кредит

Ляшко заявив, що будинок за 15 млн грн взяв у кредит

Ляшко заявив, що будинок за 15 млн грн взяв у кредит

Він також зауважив, що буде сплачувати за нього наступні 5 років.

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко заявив, що придбав будинок за 15 мільйонів гривень у кредит.

Про це він заявив у четвер, 27 квітня, перед входом до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє Укрінформ.

Ляшко відкинув усі звинувачення щодо його незаконного збагачення, зокрема, щодо придбання ним будинку за 15 млн грн.

“Я справді на початку цього року придбав будинок, який я до цього орендував. Я чесно вказав вартість цього будинку, і заплатив всі податки за нього”, – сказав депутат.

Він також зауважив, що поки не заплатив за будинок, тому що відповідно до умов договору, який був укладений, він купив його на виплат.

“А борці з корупцією заявили, що я наче купив його. 15 млн – це вартість будинку, яку я, відповідно до договору, буду сплачувати наступні 5 років. Тому я стверджую, що жодних підстав для порушення проти мене справ немає”, – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до Національного антикорупційного бюро провадження за підозрою у незаконному збагаченні народного депутата Олега Ляшка.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від Радикальної партії Олег Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів у смт Козин Київської області. Йдеться про будинок площею 550 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 0,6 га. 

Зазначимо, що головний радикал Олег Ляшко на допиті у Національному антикорупційному бюро України облаяв детективів та прокурора.

Новини по темі:  В АП відреагували на критику МВФ законопроекту Порошенка про Антикорупційний суд