Домой / Політика / У Росії подовжили арешт українському журналісту Сущенку

У Росії подовжили арешт українському журналісту Сущенку

У Росії подовжили арешт українському журналісту Сущенку

Засідання пройшло в закритому режимі, бо справа Сущенка має гриф "цілком таємно".

Сьогодні, 26 квітня, Лефортовський суд Москви подовжив до 30 червня арешт українському журналісту Роману Сущенку, якого незаконно утримують у Росії і звинувачують в шпигунстві.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Суд постановив: клопотання слідства задовольнити, подовжити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою стосовно обвинуваченого Сущенка на два місяці, тобто до 30 червня 2017 року», — оголосила суддя Маргарита Котова.

Зазначається, що засідання відбулося в закритому режимі, бо справа Сущенка має гриф «цілком таємно».

Нагадаємо, 3 жовтня, з’явилася інформація про арешт Романа Сущенка Лефортовським судом на 2 місяці. Російські силовики стверджують, що Сущенко «цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави». Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство. 

Московський суд розгляне клопотання слідства про продовження арешту Романа Сущенка

Про це повідомив адвокат затриманого Марк Фейгін. Власного кореспондента агентства «Украінформ» арештували наприкінці вересня минулого року. Кримінальну справу відкрили за статтею шпигунство, бо начебто Сущенко є співробітником української розвідки й приїхав до Росії збирати відомості про діяльність тамтешніх збройних сил.

Новини по темі:  Парламент ухвалив пенсійну реформу. Поіменне голосування