30.04.2017 65 Views

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Політикам заборонено втручатися у роботу агентства

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції працює вже кілька років.

На момент заснування, у 2015 році, основним його завданням було запровадження електронних декларацій для чиновників, пише Politeka.

Наразі ж функції агентства розширилися.

Воно є центральним органом виконавчої влади, який провадить антикорупційну політику. Політики не мають права втручатися в роботу агентства. Фінансується орган з державного бюджету, а контролює витрати Рахункова палата.

Агентство складається з п’яти осіб: чотирьох членів колегії та глави. Перших терміном на чотири роки обирають на відкритому конкурсі, а голову на два роки обирають члени НАЗК.

Працівники агентства мають прямий доступ до інформаційної бази даних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, вони перевіряють організацію роботи з протидії корупції у них.

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua» раніше, за весь період роботи НАЗК так і не вдалося перевірити більшість прибутків чиновників.

Previous В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки - Гройсман
Next Порошенко залишив кримського "розпорядника" без громадянства

You might also like

МВФ требует от Киева поднять пенсионный возраст

Чтобы получить очередные порции кредита, Украине придется принять больше "непопулярных" законов, заявил советник Гройсмана.

Кравчук пообіцяв США знищити весь ядерний арсенал України

25 років тому, 7 травня 1992-го тодішній президент України Леонід Кравчук відіслав у США листа, в якому значилось: «Україна забезпечить знищення всієї ядерної зброї, включаючи стратегічну наступальну зброю, розміщену на

Участники экономического форума призвали восстановить связи с РФ

Украинскому правительству следует всерьез проанализировать текущее состояние экономики, считает европарламентарий.