30.04.2017 90 Views

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Політикам заборонено втручатися у роботу агентства

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції працює вже кілька років.

На момент заснування, у 2015 році, основним його завданням було запровадження електронних декларацій для чиновників, пише Politeka.

Наразі ж функції агентства розширилися.

Воно є центральним органом виконавчої влади, який провадить антикорупційну політику. Політики не мають права втручатися в роботу агентства. Фінансується орган з державного бюджету, а контролює витрати Рахункова палата.

Агентство складається з п’яти осіб: чотирьох членів колегії та глави. Перших терміном на чотири роки обирають на відкритому конкурсі, а голову на два роки обирають члени НАЗК.

Працівники агентства мають прямий доступ до інформаційної бази даних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, вони перевіряють організацію роботи з протидії корупції у них.

ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

Як повідомляв інформаційний портал “Знай.ua” раніше, за весь період роботи НАЗК так і не вдалося перевірити більшість прибутків чиновників.

Новини по темі:  Порошенко о безвизе: У нас еще есть надежда
Previous В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки - Гройсман
Next Порошенко залишив кримського "розпорядника" без громадянства

You might also like

Обама пообещал Киеву миллиард после смены Кабмина

Президенты Украины и США также говорили о развитии стратегического партнерства и финансовой помощи. Новини по темі:  Минфину предлагают пять шагов по решению налоговой реформы

Кримінал поставив “Опоблок” над Україною

Партія “Опозиційний блок” опинилася на межі політичної смерті через останні новини з Миколаєва. З’ясувалося, що один з керівників “Опозиційного блоку”, глава фракції ОБ в Миколаївській обласній раді Володимир Фроленко отримував

Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

Згідно з їхнім дослідженням, у Криму ті самі загрози демократії, що й у Росії, однак у Донбасу проблеми схожі на українські. Одна із найбільш відомих правозахисних організацій Freedom House на