Домой / Політика / В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки – Гройсман

В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки – Гройсман

В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки - Гройсман

Прем'єр наказав розібратися в ситуації.

В київському офісі однієї з найбільших інвестиційних компаній в Україні Dragon Capital працівники СБУ провели обшуки.

Мені щойно повідомили, що зараз відбуваються обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital. Доручив урядовому уповноваженому зв’язатись і з’ясувати, що там відбувається. Звісно, я не маю права втручатися у роботу СБУ, але вважаю, що все повинно відбуватися адекватно – без паралізування роботи одного з найбільших інвестиційних фондів. Неадекватними діями ми комфортний бізнес-клімат не створимо”, – написав у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Зараз СБУ проводить у нас в офісі Dragon Capital обшук. Має рішення суду на вилучення комп’ютерної техніки. Йдеться про незаконне використання програмного забезпечення. При цьому компанія легально і офіційно купила цю програму. Хочуть вилучити всі комп’ютери і паралізувати роботу”, – написала у Facebook директор із маркетингу та комунікацій Dragon Capital Ольга Белобровська.

СБУ вже завершила слідчі дії.

“Обшук проводився в рамках закону і пристойності. Ми добровільно надали всю необхідну слідчим інформацію і наразі обшук ніби як завершений. Вилучали не всі комп’ютери. Повертаємося до роботи”, – зазначила Белобровська.

Dragon Capital є однією з найбільших в Україні груп компаній, які займаються інвестиціями та фінансовими послугами, надають спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована сім років тому в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital від 2007-го володіє Goldman Sachs – одна з найбільших інвестиційних та банківських компаній у США та світі.

Новини по темі:  Після втечі Янукович написав два листа з проханням ввести війська в Україну - військова прокуратура