30.04.2017 57 Views

В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки — Гройсман

В інвесткомпанії Dragon Capital проводять обшуки - Гройсман

Прем'єр наказав розібратися в ситуації.

В київському офісі однієї з найбільших інвестиційних компаній в Україні Dragon Capital працівники СБУ провели обшуки.

Мені щойно повідомили, що зараз відбуваються обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital. Доручив урядовому уповноваженому зв’язатись і з’ясувати, що там відбувається. Звісно, я не маю права втручатися у роботу СБУ, але вважаю, що все повинно відбуватися адекватно — без паралізування роботи одного з найбільших інвестиційних фондів. Неадекватними діями ми комфортний бізнес-клімат не створимо», — написав у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Зараз СБУ проводить у нас в офісі Dragon Capital обшук. Має рішення суду на вилучення комп’ютерної техніки. Йдеться про незаконне використання програмного забезпечення. При цьому компанія легально і офіційно купила цю програму. Хочуть вилучити всі комп’ютери і паралізувати роботу», — написала у Facebook директор із маркетингу та комунікацій Dragon Capital Ольга Белобровська.

СБУ вже завершила слідчі дії.

«Обшук проводився в рамках закону і пристойності. Ми добровільно надали всю необхідну слідчим інформацію і наразі обшук ніби як завершений. Вилучали не всі комп’ютери. Повертаємося до роботи», — зазначила Белобровська.

Dragon Capital є однією з найбільших в Україні груп компаній, які займаються інвестиціями та фінансовими послугами, надають спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована сім років тому в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital від 2007-го володіє Goldman Sachs — одна з найбільших інвестиційних та банківських компаній у США та світі.

Previous У США почалося розслідування отримання екс-радником Трампа грошей від Росії
Next ЗМІ розкрили підспідок роботи НАЗК

You might also like

Кіпрські компанії оскаржили конфіскацію $ 1,5 млрд Януковича

Захист просить суд про відновлення строків апеляційного оскарження. Сім кіпрських компаній — власників облігацій внутрішньої державної позики оскаржили рішення Краматорського суду про спецконфіскацію $ 1,5 мільярда позбавленого звання президента України Віктора

Гройсман прокоментував можливу відставку міністра енергетики Насалика

Раніше у ЗМІ з'явилася така інформація. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман спростував інформацію про намір відправити у відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Про це він сказав на засідання уряду,

Регионам нужно меньше думать о том, кто будет премьером – эксперт

Киеву и Харькову необходимо заключить соглашение о распределении полномочий, считает Охрименко.