30.04.2017 99 Views

Турчинов анонсував інформаційний удар по окупантах

Українські теле- та радіоканали незабаром "прорвуться" до окупантів

Турчинов анонсував інформаційний удар по окупантах

Секретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що “незабаром на 30-50 км за лінією розмежування будуть слухати українське радіо і дивитися українські телеканали”.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України розповів під час перебування в тренінговому центрі підготовки поліцейських підрозділів особливого призначення “КОРД”, повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов зазначив, що використання українських розробок систем інформаційного захисту “дозволить ефективно блокувати антиукраїнське телерадіомовлення, вибірково блокуючи як аналогові, так і цифрові канали, які поширюють сепаратистську і російську пропаганду, і в той же час не заважати роботі українського телерадіоефіру”.

Секретар РНБО розповів, що спочатку вітчизняну технологію, яка “на порядок дешевша, ніж іноземні аналоги”, застосують уздовж лінії розмежування в АТО. А  після цього її будуть використовувати уздовж всього українсько-російського кордону.

Як повідомляв сайт Знай.ua, в зоні АТО “глушать” трансляцію українських теле- та радіоканалів

Новини по темі:  Основные политические партии в Украине потеряли в рейтинге – опрос
Previous Євросоюз здійснив передостанню процедуру щодо надання безвізу українцям
Next Шокін рветься в улюблене крісло

You might also like

Юнкер рассказал о безвизовых перспективах Украины

Проведенные в Украине реформы позволяет уже в апреле сделать рекомендации по безвизовому режиму, заявил глава Еврокомиссии. Новини по темі:  ЕС вводит первые санкции по Алеппо – WSJ

Никто из депутатов не подал е-декларацию – Шабунин

Ни один парламентарий не подал е-декларацию. Новини по темі:  Порошенко поздравил Трампа

За спробу ухилитися від мобілізації на Шабуніна заявили в ГПУ

Голова ГО “Спілка ветеранів військової розвідки АТО” Ігор Півень написав заяву в ГПУ з проханням перевірити голову ГО “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна на предмет умисного ухилення від призову під