30.04.2017 76 Views

Турчинов анонсував інформаційний удар по окупантах

Українські теле- та радіоканали незабаром "прорвуться" до окупантів

Турчинов анонсував інформаційний удар по окупантах

Секретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що «незабаром на 30-50 км за лінією розмежування будуть слухати українське радіо і дивитися українські телеканали».

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України розповів під час перебування в тренінговому центрі підготовки поліцейських підрозділів особливого призначення «КОРД», повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов зазначив, що використання українських розробок систем інформаційного захисту «дозволить ефективно блокувати антиукраїнське телерадіомовлення, вибірково блокуючи як аналогові, так і цифрові канали, які поширюють сепаратистську і російську пропаганду, і в той же час не заважати роботі українського телерадіоефіру».

Секретар РНБО розповів, що спочатку вітчизняну технологію, яка «на порядок дешевша, ніж іноземні аналоги», застосують уздовж лінії розмежування в АТО. А  після цього її будуть використовувати уздовж всього українсько-російського кордону.

Як повідомляв сайт Знай.ua, в зоні АТО «глушать» трансляцію українських теле- та радіоканалів

Previous Євросоюз здійснив передостанню процедуру щодо надання безвізу українцям
Next Шокін рветься в улюблене крісло

You might also like

Турчинов спрогнозував, у який спосіб Росія спробує дестабілізувати ситуацію в Україні

За словами секретаря РНБО, для Кремля головне — "розгойдати Київ". Росія намагатиметься дестабілізувати Україну шляхом організації демонстративних терактів, пропаганди та підтримки радикалів. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони

Основные политические партии в Украине потеряли в рейтинге – опрос

Большинство украинцев хочет досрочных выборов.

В Оппоблоке подготовили Антикризисную программу

Королевская призывает передать больше полномочий регионам и начать реализацию программы.