29.04.2017 80 Views

Експерт оцінив ймовірного наступника Гонтаревої

Експерт оцінив ймовірного наступника Гонтаревої

Керувати Нацбанком повинен справжній професіонал. Однак такий не буде зручним для Адміністрації президента. Про це Gazeta.ua сказав економіст Тарас Загородній.

“У нинішній конфігурації влади не може бути людина, яка повністю незалежна від Банкової. Нацбанк контролює всі фінансові потоки в країні. Його голова — занадто важлива посада.

По-друге, незрозуміло як реагуватимуть на те, що відбувалося за попередників. Хто прикриватиме Гонтареву?

Володимир Лавречнук — професіонал. Тому буде не дуже зручним, бо не контрольований.

Слухатися міжнародних чиновників Україні треба менше. Гонтареву теж називали великим банкіром. Хоча вона фактично зруйнувала банківську систему, діяла в іноземних інтересах для скупки українських активів.

Лавренчук має гарну репутацію і авторитет, давно у банківській системі. На відміну від Гонтаревої, яка там не працювала. Фактично займалася валютними спекуляціями, цінними паперами.

На чолі Нацбанку має стояти людина, яка може повернути довіру банківській системі. Довіра — це головне, чим торгує фінансова система. Якщо її немає, люди не несуть гроші у банки. Як наслідок — немає кредитування економіки”, – зауважив Загородній.

Новини по темі:  У МОЗ прогнозують, що наступного тижня ВР підтримає медреформу
Previous Відомого російського блогера побили та облили зеленкою просто в аеропорту
Next З липецької фабрики Roshen звільнилося майже півтисячі робітників

You might also like

Итоги 22 мая: марш славы УПА и гимн в Донецке

Корреспондент. Новини по темі:  Итоги 8.12: Дело Новинского, "сокровища" Азарова

СМИ: Порошенко посетит Одессу и Николаев 12 января

В Одессе Порошенко планирует представить нового председателя обладминистрации. Новини по темі:  Рада пополнилась пятью новыми депутатами

Суд арестовал национализированное имущество в АРК

Суд арестовал национализированное имущество в Крыму на 340 миллионов гривен. Новини по темі:  Британия призывает Россию вернуть Крым Украине