29.04.2017 57 Views

Експерт оцінив ймовірного наступника Гонтаревої

Експерт оцінив ймовірного наступника Гонтаревої

Керувати Нацбанком повинен справжній професіонал. Однак такий не буде зручним для Адміністрації президента. Про це Gazeta.ua сказав економіст Тарас Загородній.

«У нинішній конфігурації влади не може бути людина, яка повністю незалежна від Банкової. Нацбанк контролює всі фінансові потоки в країні. Його голова — занадто важлива посада.

По-друге, незрозуміло як реагуватимуть на те, що відбувалося за попередників. Хто прикриватиме Гонтареву?

Володимир Лавречнук — професіонал. Тому буде не дуже зручним, бо не контрольований.

Слухатися міжнародних чиновників Україні треба менше. Гонтареву теж називали великим банкіром. Хоча вона фактично зруйнувала банківську систему, діяла в іноземних інтересах для скупки українських активів.

Лавренчук має гарну репутацію і авторитет, давно у банківській системі. На відміну від Гонтаревої, яка там не працювала. Фактично займалася валютними спекуляціями, цінними паперами.

На чолі Нацбанку має стояти людина, яка може повернути довіру банківській системі. Довіра — це головне, чим торгує фінансова система. Якщо її немає, люди не несуть гроші у банки. Як наслідок — немає кредитування економіки», — зауважив Загородній.

Previous Відомого російського блогера побили та облили зеленкою просто в аеропорту
Next З липецької фабрики Roshen звільнилося майже півтисячі робітників

You might also like

Необычное решение для домашнего бара — мини-бар в форме глобуса

  Модель земного шара всегда притягивает и манит, будь то школьный глобус, который стоит на столе ученика или более солидная модель в личном кабинете руководителя.

Порошенко пояснив причину блокування російських сайтів

РФ використовує соціальні мережі для дестабілізації ситуації, вважає гарант.  Президент України Петро Порошенко у Страсбурзі прокоментував заборону Україною низки російських сайтів та соціальних мереж. Глава держави наголосив, що Україна вже

Візовий режим з Росією: у Порошенка пояснили як

Візовий режим з Росією потрібно запроваджувати, як колись ЄС запроваджував щодо України. Про це заявив колишній голова фракції БПП, народний депутат Ігор Гринів журналістам перед засіданням фракції. «Має бути приблизно