Домой / Політика / У Росії хочуть на 17 років ув’язнити кримського татарина

У Росії хочуть на 17 років ув’язнити кримського татарина

У Росії хочуть на 17 років ув'язнити кримського татарина

Суд має оголосити рішення в Ростові 26 квітня.

Ростовський суд Росії сьогодні, 26 квітня, має оголосити вирок Руслану Зейтуллаєву. Кримського татарина обвинувачують у тероризмі та заснуванні центру «Хізбут-Тахрір». Прокурори просять для нього 17 років позбавлення волі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Раніше військовий суд Росії засудив Зейтуллаєва до семи років колонії. Утім Верховний суд вважає покарання недостатнім і відправив справу на перегляд.

Зейтуллаєв три тижні тому оголосив безстрокове голодування з вимогою припинити політичні репресії проти усіх кримських татар. Напередодні у відеозверненні подякував українцям за підтримку й наголосив: хоча сил вже бракне, але на істині стоятиме до самого кінця, оскільки справа проти нього повністю сфабрикована.

Ростовський суд оголосить вирок кримському татаринові Руслану Зейтуллаєву

Його обвинувачують у тероризмі та заснуванні центру «Хізб Ут-Тахрір». Прокурори просять для нього 17 років позбавлення волі. Раніше військовий суд Росії засудив Зейтуллаєва до семи років колонії. Утім, Верховний суд вважає покарання недостатнім і відправив справу на перегляд. Зейтуллаєв три тижні тому оголосив голодування з вимогою припинити політичні репресії проти кримських татар.

У Росії засудили чотирьох кримських татар, яких звинувачують у тероризмі

Репресії проти кримських татар. Чотирьох з них російський суд визнав винними у зв’язках із терористами. Судове засідання провели в Ростові-на-Дону. Найсуворіший вирок — сім років колонії загального режиму підписали Руслану Зейтуллаєву, якого там називають організатором угруповання, пов’язаного із забороненою в Росії ісламською організацією «Хізбут-Тахрир».

Новини по темі:  Детективи НАБУ обшукують скандальну чиновницю Державної міграційної служби - ЗМІ