Домой / Політика / Новий головний люстратор України дала перше інтерв’ю ТСН

Новий головний люстратор України дала перше інтерв’ю ТСН

Новий головний люстратор України дала перше інтерв'ю ТСН

Посадовець не була багатослівною.

Департамент із питань люстрації Міністерства юстиції України очолила 28-річна Анастасія Задорожна. Вона перемогла в конкурсі, під час якого на посаду претендували понад три десятки людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Своє перше інтерв’ю Задорожна дала журналістам 1+1. Посадовець розповіла, що по кар’єрних сходинках просувалася сама: починала помічником нардепа у ВР, а в департамент прийшла на рядову посаду. Її батько – адвокат, який був серед претендентів на керівне крісло в НАБУ. Обидва юристи твердять, що бізнесом ніколи не займалися. Однак батьки придбали для Насті житло в Києві за 700 тисяч гривень. Квартира ж чоловіка Задорожної в декларації оцінена всього у 8 тисяч гривень. «Скоріш за все, допустила помилку у декларації. Не більше, не менше», — пояснила сама Задорожна.

Головним люстратором України стала 28-річна Анастасія Задорожна

Дівчина з другої спроби очолила департамент з питань люстрації Міністерства юстиції. Орган, який формує процедуру очищення влади і відстежує аби люстровані чиновники не поверталися на державну службу. Всього на цю посаду претендували 33 особи.

У цьому ж документі не вказаний дохід, який приносить бізнес її чоловіка, який володіє двома фірмами з автосервісу. Новообрана чиновниця пояснює, що грошей чоловік поки не заробляє, бо започаткував бізнес нещодавно. Загалом про себе вона говорить неохоче, але в одній із соцмереж Настя демонструє світлини в купальнику і подруг із шоу-балету Crazy Angels.

Як керівник люстраційного департамернту Задорожна матиме 20 підлеглих і 15 тис грн. зарплатні. Скільки часу планує працювати на посаді та на що робитиме акценти на початках діяльності – новий керівник не каже.

Новини по темі:  Забужко: Росія розпадеться і Третя світова війна закінчиться