29.04.2017 58 Views

Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

Під загрозою посади обласних очільників НП, регіони яких відстають із розкриттям злочинів.

Троє обласних очільників поліції вже влітку можуть позбутися своїх місць. Таке попередження на колегії МВС озвучив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами глави уряду, під питанням опиняться посади керівників, чиї регіони покажуть найгіршу статистику розкриття злочинів. Зрослі вимоги мотивують збільшенням фінансування правоохоронців. «Ми говоримо про персональну відповідальність кожного керівника. Маєте гарну зарплатню, маєте забезпечення, маєте погони – майте і відповідальність», — пояснив міністр Арсен Аваков.

Очільники поліції можуть позбутися посади через низьку статистику розкриття злочинів

Цьогоріч фінансування правоохоронців суттєво зросло. А, отже, і вимог до них, пояснює Володимир Гройсман, побільшало. Окремі області встановили рекорди — 100% розкриття навмисних убивств. Але керівників кількох областей прем’єр та міністр внутрішніх справ публічно розкритикували за роботу.

Водночас загалом прем’єр похвалив поліцейських за зростання статистики розкриття злочинів. В окремих областях навіть зафіксовано 100-відсотковий рівень розкриття навмисних убивств. Однак це не є приводом для відпочинку, заявив Гройсман. «За результатами півріччя я би просив зробити рейтинг областей. І три, які будуть внизу, потиснути руку керівникам і сказати: «До побачення». Єдине виключення – зона АТО», — заявив Гройсман.

Разом із тим, голова Національної поліції України Сергій Князєв попросив уряд збільшити обсяг фінансування поліції на 4,15 млрд грн. Про це Князєв заявив на засіданні колегії МВС.

Previous Меркель порадила британцям залишити "ілюзії" щодо Brexit
Next Гравці Лестера та Арсеналу помірялись травмами після матчу

You might also like

Freedom House розкритикував нові зміни до закону про е-декларування, які ухвалив Порошенко

Нові правки порушують стандарти Ради Європи, якими заборонено втручання в незалежну діяльність громадянського суспільства. Міжнародна правозахисна організація Freedom House засудила зміни до закону про е-декларування, які зобов’язують представників громадських організацій

Росія може готувати прорив на територію України через «Яндекс.Навігатор» — РНБО

За словами керівника служби з питань інформбезпеки, сервіси "Яндексу" отримують всі необхідні дані про шляхи країни. Росія може використовувати дані сервісів «Яндекс.Пробки» та «Яндекс.Навігатор» для планування наступу на Україну. Про

Україна заблокувала транзит продуктів до Придністров’я

Через територію країни обмежене перевезення харчових продуктів до "республіки".  Україна заборонила транзит продовольчих продуктів до так званої «Придністровської молдавської республіки» через свою територію. Про це на екстреному засіданні «Ради безпеки