Домой / Політика / Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

Гройсман хоче скласти рейтинг і звільнити трьох керівників поліції

Під загрозою посади обласних очільників НП, регіони яких відстають із розкриттям злочинів.

Троє обласних очільників поліції вже влітку можуть позбутися своїх місць. Таке попередження на колегії МВС озвучив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами глави уряду, під питанням опиняться посади керівників, чиї регіони покажуть найгіршу статистику розкриття злочинів. Зрослі вимоги мотивують збільшенням фінансування правоохоронців. «Ми говоримо про персональну відповідальність кожного керівника. Маєте гарну зарплатню, маєте забезпечення, маєте погони – майте і відповідальність», — пояснив міністр Арсен Аваков.

Очільники поліції можуть позбутися посади через низьку статистику розкриття злочинів

Цьогоріч фінансування правоохоронців суттєво зросло. А, отже, і вимог до них, пояснює Володимир Гройсман, побільшало. Окремі області встановили рекорди — 100% розкриття навмисних убивств. Але керівників кількох областей прем’єр та міністр внутрішніх справ публічно розкритикували за роботу.

Водночас загалом прем’єр похвалив поліцейських за зростання статистики розкриття злочинів. В окремих областях навіть зафіксовано 100-відсотковий рівень розкриття навмисних убивств. Однак це не є приводом для відпочинку, заявив Гройсман. «За результатами півріччя я би просив зробити рейтинг областей. І три, які будуть внизу, потиснути руку керівникам і сказати: «До побачення». Єдине виключення – зона АТО», — заявив Гройсман.

Разом із тим, голова Національної поліції України Сергій Князєв попросив уряд збільшити обсяг фінансування поліції на 4,15 млрд грн. Про це Князєв заявив на засіданні колегії МВС.

Новини по темі:  У нардепа Лук'янчука спростували інформацію про його зв'язок із великою мережею обмінників