29.04.2017 89 Views

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Антикорупційний прокурор порадив йому не панікувати заздалегідь.

Головний радикал Олег Ляшко на допиті у Національному антикорупційному бюро України облаяв детективів та прокурора.

Про це йдеться у повідомленні Спеціальної антикорупційної прокуратури у Facebook.

«Під час допиту Олег Ляшко вів себе зухвало та зверхньо по відношенню до детективів та прокурора, обзиваючи їх нецензурними словами. Деталі зазначеного допиту будуть оприлюднені після завершення досудового розслідування», — повідомили в САП.

Керівник НАБУ Артем Ситник напередодні повідомив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала їм справу про незаконне збагачення Ляшка. У САП зазначили, що кримінальне провадження розпочато з метою встановлення чи спростування законності отримання Ляшком зазначеного майна. Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває і перебуває на контролі САП.

Сам Ляшко свій допит у НАБУ назвав як «чотири години розмов про все на світі». За словами головного радикала, говорили з ним як зі свідком у справі про незаконне збагачення. Щоправда, чиє — не уточнили, йдеться у сюжеті ТСН.

Радикал справу проти себе назвав «політичним замовленням».

«Якщо керівник САП не повідомить публічно факти, які стали підставою порушення проти мене кримінального провадження, він повинен піти у відставку, тому що він виконує політичне замовлення», — сказав Ляшко.

Антикорупційний прокурор порадив йому не панікувати зазалегідь.

«Є слідство, воно повинно встановити достатні дані. Якщо збере, буде друга стадія кримінального процесу — оголошення підозри. Якщо таких даних не буде зібрано, буде прийнято постанову про закриття провадження, а робити істерики, перетворювати слідство на шоу, я як прокурор не дозволю», — сказав керівник САП Назар Холодницький.

Олег Ляшко назвав свій допит у НАБУ "розмовами про все на світі"

За словами головного радикала, говорили з ним як зі свідком у справі про незаконне збагачення. Керівник НАБУ Артем Ситник напередодні повідомив, що САП передала їм справу про незаконне збагачення Ляшка. Радикал справу проти себе назвав політичним замовленням.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до Національного антикорупційного бюро провадження за підозрою у незаконному збагаченні народного депутата Олега Ляшка.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від Радикальної партії Олег Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів у смт Козин Київської області. Йдеться про будинок площею 550 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 0,6 га. 

Маєток за 15 млн грн і броньований Escaladе. Журналісти показали елітне майно Ляшка

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Ляшко на 4-годинному допиті у НАБУ облаяв детективів і прокурора

Previous В Іллінойсі чоловік і дружина померли протягом однієї години, проживши разом 69 років
Next У Павелка не буде альтернативи на виборах президента ФФУ

You might also like

Інтерпол збайдужів до Януковича

Даних отця і сина немає в базі Інтерполу Інтерпол зняв з розшуку колишнього президента України Віктора Януковича. Це доводить відповідний документ. У ньому сказано, що стосовно Януковича в базі даних

Кремль раскрыл содержание письма Путина к Трампу

Это было поздравительное послание, в котором президент Путин поздравил Трампа с избранием, с победой на выборах.

Шкіряк підтримав нашумілий допис Авакова про Седюка із порадою «не показувати зад у камері»

Радник міністра внутрішніх справ прокоментував ситуацію із затриманням пранкера. Зорян Шкіряк не лишився осторонь скандальної витівки Віталія Седюка із оголенням сідниць у прямому ефірі «Євробачення-2017», йдеться у «Світському житті». Сам факт