29.04.2017 71 Views

Порошенко пообіцяв позбутися олігархів

Порошенко пообіцяв позбутися олігархів

29 квітня 2015 року на нараді з головами райдержадміністрацій Києва президент Петро Порошенко анонсував боротьбу з олігархами.

Глава держави назвав деолігархізацію одним з ключових принципів для влади на місцях.

«У нас в країні не буде олігархів. Всі олігархи мають бути усунені від влади і стати представниками, якщо вони є конкурентоспроможними, великого бізнесу», — заявив Порошенко.

За тиждень Порошенко пообіцяв видавити олігархів із енергетичного сектору.

«Гарантую, що ніхто більше не потрапить у рейтинг «Форбс», знімаючи вершки з використання можливостей державних монополій, з традиційно-корупційного середовища в газовому секторі. Держава ні для кого не буде більше дійною коровою. Дикий капіталізм у цій галузі… має закінчитися. Хочу, щоб це почули всюди: і в Києві, і у Відні.

Політика деолігархізації і демонополізації цілком відповідає національним безпековим інтересам. І я впевнений в тому, що ні я як президент, ні уряд, ні Верховна Рада від цього курсу не відмовляться. Хто б і чим би не намагався Україну і мене як президента шантажувати», — сказав Порошенко 6 травня 2015-го.

Previous Конфісковані $1,5 млрд режиму Януковича оформлюються на державні рахунки
Next На Владивостоці дівчина за кермом Mercedes розбила 11 припаркованих машин

You might also like

Кум Путіна Медведчук виходить із темряви в Україні — Financial Times

Одіозний можновладець епохи Леоніда Кучми пропонує українцям відмовитися від НАТО і ЄС на користь зближення з Росією. Віктор Медведчук має надзвичайно сильного хрещеного своєї доньки — Володимира Путіна, президента Росії.

Transparency International опублікувала прізвища лобістів тютюнових виробників у Раді

Антикорупціонери наголошують, що парламентарі не дають ухвалювати закони, які не на руку компаніям.  Міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією Transparency International Україна заявила про стійкі зв’язки низки нардепів Верховної

У Луцьку напередодні виборів мера вибухнув скандал із секретарем міськради

Один із претендентів на посаду градоначальника заявив про тиск і розправу. Секретар міської ради Луцька Ігор Поліщук заявив про спробу політичної розправи над ним через суд. Так він трактує рішення