Главная / Політика / Вірогідність 99%. Член української делегації ПАРЄ заявив, що Аграмунт піде у відставку

Вірогідність 99%. Член української делегації ПАРЄ заявив, що Аграмунт піде у відставку

Вірогідність 99%.  Член української делегації ПАРЄ заявив, що Аграмунт піде у відставку

Ємець закликає політиків не мати справ з РФ. 

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт скоріш за все оголосить про свою відставку вже найближчими днями. Про це заявив член української делегації в ПАРЄ Леонід Ємець.

На думку українського політика, делегати вважають питання вже вирішеним.

«Схоже що відставка Президента ПАРЄ це питання двох днів. Вірогідність відсотків 99. Після сьогоднішніх слухань, варіантів він собі не залишив. Сам Педро оголосив, що рішення щодо свого статусу озвучить в п’ятницю. В самій ПАРЄ делегати впевнені, що питання вже вирішено»,  — написав Ємець у соцмережі Facebook.

За його словами, інші політики мають взяти приклад з Аргамунта і не мати справ з Росією, бо їх «використають, підставлять і забудуть».

«Оскільки Аграмунт виявився нездатен переконати ПАРЄ зняти санкції з Росії, його списали в утіль», — додав Ємець.

Нагадаємо, скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Посол, постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба повідомив, що візит Аграмунта до Сирії у складі групи разом з депутатами російської Держдуми та депутатами ПАРЄ став повною несподіванкою для України.

Аграмунт може піти у відставку з посади президента ПАРЄ через скандальну поїздку до Сирії

Педро Аграмунт їздив до Башара Асада у супроводі російських депутатів. Незважаючи на те, що Аграмунт назвав подорож помилкою й стверджує, що візит у березні був приватний, на кошти сирійців, а не росіян, депутати Парламентської асамблеї офіційно вимагають його відставки. Через це учора європарламентарі заблокували засідання.

Новини по темі:  Коррупция в Украине имеет глубокие корни – Расмуссен