28.04.2017 60 Views

Опублікована сума витрат України на судову тяганину з Газпромом

Україна заплатила 10 мільйонів за послуги американських юристів, які допомагають вести справу проти "Газпрому" у суді

Опублікована сума витрат України на судову тяганину з Газпромом

Україна витратила значні суми на судові спори з російським монополістом «Газпромом», які вже тривають другий рік поспіль.

Про це повідомляє»Дзеркало тижня». Загальні витрати на юридичний супровід української сторони сягнули 10 мільйонів доларів. Ці гроші виплатили Міністерство закордонних справ і НАК «Нафтогаз України» американській юридичній компанії Covington&Burling.  

В держбюджеті на 2017 рік прописана стаття витрат на ці потреби. Заплановано 152,2 мільйони гривень.

У 2015 році, коли міністерство почало співпрацю з юристами, вони отримали 1,077108 мільйонів доларів. У наступному році витрати подвоїлись й сягнули 2,829723 мільйонів доларів.

«Нафтогаз» заплатив за послуги юристів ще більше. У грудні 2016 року вказана компанія  допомогла виграти у суді справу щодо захисту прав та інтересів України. Її розглядав Міжнародний трибунал ООН по морському праву. Тоді за послуги довелося заплатити 6,31 мільйонів доларів. Договір з адвокатами розрахований до 31 грудня 2017 року.

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, в Росії вирішили увіковічнити свого головного газового монополіста. Одну із гір на Алтаї нарекли на честь «Газпрома».

Previous Прес-служба "Українського вибору": честь нашого руху захищатимемо в суді
Next У США відкрилася міжнародна церква конопель

You might also like

Троянди із сала — з’явилося фото вечірки Гонтаревої2

Фото: dubinsky.pro Голова Нацбанку Валерія Гонтарева влаштувала прощальну вечірку. Про це у Facebook повідомив журналіст Олександр Дубинський. «Сьогодні Валерія Олексіївна, нарешті, виконала побажання мільйонів українців, зубожілих завдяки її «роботі», —

Культовий Scooter їде до окупованого Криму з концертом: як обурилися німецькі політики

Гурт Scooter має виступити на музичному фестивалі в анексованому Росією Севастополі. Німецькі політики критикують це рішення, а члени гурту стверджують, що політики в цьому немає. «Незбагненно: гурт збирається виступити саме в

Суд над Савченко: у Порошенко грозят РФ санкциями

Пресс-секретарь президента Украины потребовал освободить украинских заключенных и не исключил расширение санкций против РФ.