28.04.2017 72 Views

Прес-служба “Українського вибору”: честь нашого руху захищатимемо в суді

"Звинувачення Семеніхіна клінічно брехливі", – "Український вибір"

Прес-служба "Українського вибору": честь нашого руху захищатимемо в суді

Поведінка мера міста під час зборів сумського активу “Українського вибору” в Конотопі вимагає не тільки оцінки правоохоронних органів, а й пильної уваги психіатрів, заявили в прес-службі “Українського вибору – Права народу”.

Приводом для подібної реакції стала поведінка міра Конотопа А.Семеніхіна 26 квітня на заході “Українського вибору”, а також звернення мера до жителів міста за місцевим телеканалу.

“В кінці півторагодинний дискусії, в якій брали участь представники нашого Руху, громадських об’єднань Сумщини, а також представники “Свободи”, НК “Азов” і “Правого сектора”, до зали, де проходили збори, увійшов мер Конотопа Артем Семеніхін. Протягом 15 хвилин він слухав виступаючих, але не зміг оскаржити жодного слова, сказаного на заході. Саме тому він дочекався закінчення зборів, а вже потім закотив істерику. І не тому, що був не згоден з тими, хто говорив, а тому, що він – мер, а значить, йому можна, і тому, що не здатний відстоювати свою точку зору інакше як за допомогою грубої сили. Саме тому Артем Семеніхін і поводився відповідно: в припадку сказу, втративши людську подобу, ображав учасників зборів, ламав прапорці, перевертав столи”, – йдеться у заяві прес-служби.

Представники “Українського вибору – Права народу” вже звернулися в органи Національної поліції з вимогою дати оцінку хуліганським діям мера.

“Однак виявилося, що це ще не все. На наступний день після того, як Артем Семеніхін закотив істерику на зборах громадських об’єднань, він виступив на телеканалі ТРО “Кон-Такт”… Мер голослівно заявив про те, що нібито на зборах планувалося “легалізувати Сумську народну республіку”, “проголосити референдум”… Далі, почавши розповідати про спортсменів на танках, мер остаточно втратив зв’язок з реальністю. Ми вбачаємо в стані Артема Семеніхіна рідкісне поєднання параної і манії величі і висловлюємо щире співчуття всім жителям Конотопа”, – підкреслили в прес-службі.

Новини по темі:  Порошенко и Яценюк прибыли в Раду – нардеп

Громадський рух “Український вибір – Право народу” заявило про клінічну брехливысть бездоказових звинувачень, озвучених мером.

“Крім звернення до поліції, наш Рух готує документи для звернення до суду про захист своєї честі, гідності та ділової репутації, а також вимагатиме психіатричного огляду мера Конотопа Артема Семеніхіна”, – підсумували в прес-службі.

Previous Окупанти хочуть перетворити Крим на офшорну зону
Next Опублікована сума витрат України на судову тяганину з Газпромом

You might also like

Омелян заявив про втечу Балчуна з України

Де саме наразі екс-глава залізниці, міністр не уточнив.  Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про те, що екс-глава “Укрзалізниці” Войцех Балчун покинув територію України. На думку урядовця, навряд він почує звіт

Азаров згадав Гітлера і прокоментував можливе заочне засудження

Екс-глава КМУ написав пост у кращих традиціях російської пропаганди.  Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров емоційно відреагував на клопотання ГПУ до Печерського суду щодо дозволу на  заочне розслідування проти нього. Утікач

Окупанти визнали українського журналіста Семену винним у закликах до сепаратизму

Суд призначив йому 2,5 роки позбавлення волі умовно. Українського журналіста, кореспондента видання “Радіо Свобода” Миколу Семену засудили до 2,5 років позбавлення волі умовно, визнавши винним у закликах до сепаратизму. Про