28.04.2017 112 Views

Луценко розповів про “общак” Януковича

Луценко розповів про "общак" Януковича

Конфісковані кошти в розмірі 40 млрд грн спільників режиму Януковича знаходяться на близько 100 рахунках. Їх направлять до Держказначейства до кінця п’ятниці.

Про це на брифінгу заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами генпрокуратура веде справу про злочинну організацію.

“У якій підозрюється громадянин Янукович, Курченко, Клименко, Арбузов, низка інших впливових осіб.

У справі багато напрямків. Наприклад, розкрадання коштів “Укретелекому”. Вчора направили до суду клопотання про заочне засудження Арбузова.

По Клименку з боями суд дозволив заочне засудження. Те саме очікуємо щодо Курченка і багатьох інших членів цієї злочинної організації”, – сказав він.

“В одному з епізодів розслідувалося розкрадання державного бюджету через цінні папери, котрі купувалися на кошти, здобуті злочинним шляхом. Потім легалізовувалися та ще й із серйозним відсотком у валютному вигляді. Ми виявили члена цієї злочинної організації, який дав викривальні покази на керівництво і способи розкрадання, конкретні фірми і їхні рахунки.

Це взяв до уваги Краматорський суд. Той, хто дав покази, отримав умовне покарання. Суд прийняв рішення про конфіскацію злочинної організації Януковича, які були заморожені з 2014 року на рахунках Ощадбанку, Приватбанку, Ексімбанку”, – розповів Луценко.

“Зараз процес конфіскації – переводу з рахунків офшорних кампаній на єдиний канзачейський – відбувається у технічний спосіб, під контролем прокурорів і силових структур. Українські громадяни отримають можливість використати 1,5 мільярди доларів”, – резюмував Луценко.

Новини по темі:  Прокурори почали зачитувати обвинувальний акт Януковичу без його віртуальної присутності
Previous Латвійський Norvik Banka відмовився від купівлі українського Сбербанку
Next Втеча голомозого Дорна від журналістів і блискучий тролінг Mercedes. Тренди Мережі

You might also like

“Українець у душі” – білорусу Жизневському присвоїли Героя України посмертно

Президент Петро Порошенко присвоїв звання Героя України загиблому на Майдані білорусу Михайлу Жизневському і вручив “Зірку Героя” його батькам. Про це у Facebook повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко. “Він

Словаччина з розумінням поставилася до українського закону про освіту – Порошенко

Президент України навів аргументи на користь цього закону. Словаччина з розумінням поставилася до закону про освіту в Україні, ухваленого Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба президента Україна Петра Порошенка за

Ляшко хочет лишить гражданства Тимошенко

Политик считает, что глава Батькивщины ведет антигосударственную деятельность. Новини по темі:  Путин: Вынудили защищать русскоязычных на Донбассе