28.04.2017 97 Views

Луценко розповів про «общак» Януковича

Луценко розповів про "общак" Януковича

Конфісковані кошти в розмірі 40 млрд грн спільників режиму Януковича знаходяться на близько 100 рахунках. Їх направлять до Держказначейства до кінця п’ятниці.

Про це на брифінгу заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами генпрокуратура веде справу про злочинну організацію.

«У якій підозрюється громадянин Янукович, Курченко, Клименко, Арбузов, низка інших впливових осіб.

У справі багато напрямків. Наприклад, розкрадання коштів «Укретелекому». Вчора направили до суду клопотання про заочне засудження Арбузова.

По Клименку з боями суд дозволив заочне засудження. Те саме очікуємо щодо Курченка і багатьох інших членів цієї злочинної організації», — сказав він.

«В одному з епізодів розслідувалося розкрадання державного бюджету через цінні папери, котрі купувалися на кошти, здобуті злочинним шляхом. Потім легалізовувалися та ще й із серйозним відсотком у валютному вигляді. Ми виявили члена цієї злочинної організації, який дав викривальні покази на керівництво і способи розкрадання, конкретні фірми і їхні рахунки.

Це взяв до уваги Краматорський суд. Той, хто дав покази, отримав умовне покарання. Суд прийняв рішення про конфіскацію злочинної організації Януковича, які були заморожені з 2014 року на рахунках Ощадбанку, Приватбанку, Ексімбанку», — розповів Луценко.

«Зараз процес конфіскації — переводу з рахунків офшорних кампаній на єдиний канзачейський — відбувається у технічний спосіб, під контролем прокурорів і силових структур. Українські громадяни отримають можливість використати 1,5 мільярди доларів», — резюмував Луценко.

Previous Латвійський Norvik Banka відмовився від купівлі українського Сбербанку
Next Втеча голомозого Дорна від журналістів і блискучий тролінг Mercedes. Тренди Мережі

You might also like

«Кремль капостив нам на кожному кроці» — Порошенко обіцяє завершення шляху до асоціації з ЄС

Президент Петро Порошенко очікує від Європейського Союзу спеціального рішення про запуск на повну потужність реалізації Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це він заявив у відеозверненні. «Шлях до цього виявився

У зміні уряду поставили крапку

Будь-які розмови про можливу відставку чинного складу Кабінету міністрів і призначення нового уряду не мають під собою підстав. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман журналістам, повідомляє «Інтерфакс-Україна». «Стосовно зміни уряду,

Навальний збирається на лікування за кордон після нападу з зеленкою

Політику повернули закордонний паспорт. Опозиційний російський політик Олексій Навальний збирається на лікування за кордон через проблеми із зором, спричинені зеленкою. Про це він повідомив на своєму сайті. За його словами,