Домой / Політика / “Справедливість відновили” – Порошенко назвав долю рахунків Януковича

“Справедливість відновили” – Порошенко назвав долю рахунків Януковича

"Справедливість відновили" - Порошенко назвав долю рахунків Януковича

В Україні відновлена справедливість після конфіскації вкрадених режимом Віктора Януковича грошей. Кошти підуть на українську армію.

Про це заявив президент Петро Порошенко у центрі прикордонної служби в Києві.

“Я приїхав сюди після доповіді генерального прокурора та секретаря РНБО про завершення слідства. Прийняте рішення суду. І сьогодні в 00:00 годин воно вступило в законну силу – про конфіскацію 1,4 мільярда доларів, які належали колишньому президенту та його посібникам. Ці гроші вкрали в народу України, витягнули з кишені кожного українця.

Дякуючи слідчим Генпрокуратури, ми цю справедливість відновили”, – заявив президент.

“Сьогодні натиснули кнопку, і гроші із заблокованих рахунків зарахували на рахунок Державного казначейства”, – додав він.

Порошенко сказав: “Першим пріорітетом використання цих грошей буде відновлення боєздатності українського війська – Збройних сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби і Національної поліції”.

Також кошти підуть на будівництво заводу з виробництва боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, новітніх дронів, будівництво гуртожитків для контрактників і військових готелів для офіцерів на території кожної бригади.

Крім того, частина коштів піде на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО. Інший напрямок – соціальна політика.

“При чому так, щоб вони були не проїдені”, – сказав президент.

Порошенко вручив прикордонникам сучасну техніку зі США – засоби військового радіозв’язку на понад $21 млн.

Новини по темі:  Порошенко наградил бойцов ВСУ и сотрудников ГосЧС за Авдеевку