28.04.2017 57 Views

Україні повернули $1,5 млрд Януковича

Україні повернули $1,5 млрд Януковича

Суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих $1,5 млрд, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

Про це повідомили в РНБО, пише «Українська правда».

«Згідно з рішенням суду останньої інстанції, заарештовані кошти Януковича і команди – 1,5 мільярдів доларів – мають бути перераховані до Держбюджету», — повідомили у прес-службі відомства.

«Щойно до Ощадбанку з цією ухвалою їздили Генпрокурор Юрій Луценко та секретар РНБО Олександр Турчинов. Вони це довели до керівництва Ощадбанку. Поїхали доповідати про це президенту», — заявили в РНБО.

«Станом на зараз відбувається перерахунок коштів на рахунки державного бюджету», — додали у відомстві.

Previous ЗМІ: В Україну можуть завезти вугілля з ОРДЛО
Next Замість авто: у Пермі на дорогу з машинами викотився екстремал у прозорій кулі

You might also like

Горбатюк звинуватив Матіоса у перешкоджанні розслідуванню злочинів проти «майданівців»

За словами начальника Департамента спецрозслідувань, Луценко не реагує на скарги щодо військового прокурора. Начальник Департаменту спецрозслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк звинуватив головного військового прокурора у перешкоджанні розслідуванню злочинів проти

Путін-гопник блефує, а «лохи» лякаються — Забужко

Росія обов’язково розвалиться в осяжному майбутньому. Українці мають всіляко прагнути того, щоб це сталось якнайшвидше. Про це заявила письменниця Оксана Забужко в інтерв’ю «РБК-Україна». Gazeta.ua пропонує 10 найцікавіших цитат авторки.

У кишенях досі осідають 20 відсотків тендерних бюджетів — Нефьодов5

Головна проблема української економіки — продуктивність праці занадто низька. Маємо будувати незалежні й ефективні інститути — правоохоронну та судову системи, державна службу. Якщо хочемо, щоб остання працювала ефективно, маємо наймати