28.04.2017 84 Views

Справа Охендовського: до САП передали остаточну підозру голові ЦВК

Справа Охендовського: до САП передали остаточну підозру голові ЦВК

За словами директора НАБУ Ситника, у Бюро готові надати прокурорам усі докази.

Співробітники Національного антикорупційного бюро подали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури остаточну підозру голові ЦВК Михайлу Охендовському.

Про це під час брифінгу заявив директор НАБУ Артем Ситник.

“Сьогодні ми подали остаточну підозру голові ЦВК. Ми готові подати всі докази нашим колегам прокурорам, щоб підозра була погоджена”, – наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно НАБУ отримало результати повторної почеркознавчої експертизи “амбарної книги” Партії регіонів, які свідчать про достовірність підписів і записів глави ЦВК Михайла Охендовського.

У грудні 2016 року НАБУ оприлюднило висновок експертизи, яка встановила, що підписи в “амбарній книзі” “чорної бухгалтерії” Партії регіонов належать саме голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. 

Раніше НАБУ повідомляло, що зібрало достатньо доказів для оголошення Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з “чорної каси” Партії регіонів.

Як відомо, спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з “чорної каси” Партії регіонів Охендовським. Тоді глава САП Назар Холодницький заявляв, що в наданих НАБУ Віктором Трипаком документах мова йде про можливе отримання суб’єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов’язаних з відрядженнями за кордон як члена ЦВК.

Увечері 13 грудня 2016 року Охендовському вручили повідомлення про підозру. Це сталося в аеропорту “Бориспіль”, куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

2 березня Печерський суд скасував постанову слідчого ГПУ і зобов’язав його визнати Охендовського потерпілим. Проте вже за місяць ГПУ закрила провадження щодо незаконного притягнення Охендовського до кримінальної відповідальності детективами НАБУ.

Новини по темі:  Рада заборонила георгіївську стрічку
Previous У США 15 школярів постраждали в ДТП через оленя
Next Моурінью: Бій Кличко - Джошуа важливіший за манчестерське дербі

You might also like

У СБУ назвали ініціатора акцій протесту на території України

За словами Грицака, одним з організаторів акцій є завербований спецслужбами РФ лідер радикальної організації "Наждак". Українські спецслужби викрили одного з організаторів провокаційних акцій протесту з дестабілізації ситуації в Україні. Про

ЕС примет решение по Украине не раньше сентября

Ряд правительств хочет отложить решения по Грузии, Украине и Косово, пока не будет рассмотрена заявка Турции. Новини по темі:  Украина не согласится на пересмотр ассоциации с ЕС

Аваков: В полиции еще есть недостойные люди

Самое трудное – это кадровый потенциал, отметил министр. Новини по темі:  Украина проиграла Януковичам апелляцию в Евросуде