28.04.2017 77 Views

В. Медведчук: Перегляд Вашингтоном ставлення до українського питання очевидний

Політик назвав рішення американців істотним ударом по іміджу української влади

В. Медведчук: Перегляд Вашингтоном ставлення до українського питання очевидний

Войовничі заяви прихильників силового вирішення конфлікту на Донбасі не знайдуть підтримку у США, вважає лідер «Українського вибору – Права народу» Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що заява президента США Дональда Трампа про підтримку Мінських угод дисонує з публічно озвученими намірами деяких високопоставлених представників української влади ігнорувати ці угоди.

«Як повідомила прес-служба Білого дому, в телефонній розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент Сполучених Штатів підтвердив свою підтримку врегулювання українського конфлікту шляхом реалізації Мінських угод. Очевидно, що войовничі заяви українських прихильників «партії війни» про необхідність вирішити конфлікт на Донбасі військовим шляхом підтримки в США не знайдуть», — написав Ст. Медведчук у своєму блозі.

Лідер «Українського вибору» вважає в цілому очевидним перегляд ставлення Вашингтона до українського питання.

«Про це свідчить заява держсекретаря Рекса Тіллерсона про те, що він не розуміє, чому американських платників податків повинна хвилювати Україна. Але ще більш явний меседж для української влади ― намір США скоротити фінансову допомогу Україні майже на 70% в 2018 році», — поясни Ст. Медведчук.

«Дуже чутливим ударом по іміджу української влади та інтересам цілого сонму українських грантоотримувачів» назвав політик таке скорочення.

«Це також сигнал можливим інвесторам ― остерігайтеся вкладати гроші в економіку України. Продовження попередньої політики на Донбасі неухильно веде до міжнародної ізоляції України. А це, в свою чергу, не дозволить країні вийти з глибокої соціально-економічної кризи», — впевнений Ст. Медведчук.

Previous Меланія нагадала забудькуватому Трампу покласти руку на серце під час виконання гімну
Next У неї є мрія: Королевську погнали з Маріуполя

You might also like

Порошенко обіцяє стабільність гривні після конфіскації у Януковича і Ко

Зарахування до Держбюджету $1,1 млрд, конфіскованих у Віктора Януковича і його оточення, укріплює фінансово-банківську систему і додає стабільності гривні. Про це заявив президент Петро Порошено на нараді із міністром фінансів

Холодницкий просит Раду разрешить арест Онищенко

Антикоррупционный прокурор прибыл на заседание парламента.

«Ніхто і ніколи не втягне Білорусь у війну проти України» — Порошенко з Лукашенком

Україна і Білорусь мають надійні відносини у сфері безпеки. Про це заявив президент Петро Порошенко білоруському колезі Олександру Лукашенку. «Спільними зусиллями можемо ефективно протидіяти сучасним викликам у сфері безпеки. Наше