Домой / Політика / В. Медведчук: Перегляд Вашингтоном ставлення до українського питання очевидний

В. Медведчук: Перегляд Вашингтоном ставлення до українського питання очевидний

Політик назвав рішення американців істотним ударом по іміджу української влади

В. Медведчук: Перегляд Вашингтоном ставлення до українського питання очевидний

Войовничі заяви прихильників силового вирішення конфлікту на Донбасі не знайдуть підтримку у США, вважає лідер “Українського вибору – Права народу” Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що заява президента США Дональда Трампа про підтримку Мінських угод дисонує з публічно озвученими намірами деяких високопоставлених представників української влади ігнорувати ці угоди.

“Як повідомила прес-служба Білого дому, в телефонній розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент Сполучених Штатів підтвердив свою підтримку врегулювання українського конфлікту шляхом реалізації Мінських угод. Очевидно, що войовничі заяви українських прихильників “партії війни” про необхідність вирішити конфлікт на Донбасі військовим шляхом підтримки в США не знайдуть”, — написав Ст. Медведчук у своєму блозі.

Лідер “Українського вибору” вважає в цілому очевидним перегляд ставлення Вашингтона до українського питання.

“Про це свідчить заява держсекретаря Рекса Тіллерсона про те, що він не розуміє, чому американських платників податків повинна хвилювати Україна. Але ще більш явний меседж для української влади ― намір США скоротити фінансову допомогу Україні майже на 70% в 2018 році”, — поясни Ст. Медведчук.

“Дуже чутливим ударом по іміджу української влади та інтересам цілого сонму українських грантоотримувачів” назвав політик таке скорочення.

“Це також сигнал можливим інвесторам ― остерігайтеся вкладати гроші в економіку України. Продовження попередньої політики на Донбасі неухильно веде до міжнародної ізоляції України. А це, в свою чергу, не дозволить країні вийти з глибокої соціально-економічної кризи”, — впевнений Ст. Медведчук.

Новини по темі:  Укравтодор будет вести фотофиксацию повреждения дорог