Домой / Політика / Неочікувана розмова: у Держдепі повідомили деталі раптового спілкування Тіллерсона і Порошенка

Неочікувана розмова: у Держдепі повідомили деталі раптового спілкування Тіллерсона і Порошенка

Неочікувана розмова: у Держдепі повідомили деталі раптового спілкування Тіллерсона і Порошенка

Держсекретар США запевнив главу української держави, санкції проти РФ триватимуть до повного виконання "Мінська".

Стало відомо, про що спілкувалися президент України Петро Порошенко і держсекретар США Рекс Тіллерсон під час раптової розмови телефоном ввечері у неділю.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, — пише Укрінформ.

«Держсекретар Тіллерсон зателефонував українському президенту Петру Порошенку, щоб обговорити свою недавню поїздку в Москву і його меседж російському керівництву, що Сполучені Штати хоча й зацікавлені в поліпшенні відносин з Росією, дії РФ на сході України залишаються перешкодою для цього», — підкреслюється у повідомленні.

Також очільник глава Держдепу «наголосив на важливості подальшого прогресу України в питаннях реформування та боротьби з корупцією».

Сторони також обговорили інцидент із загибеллю громадянина США у складі СММ ОБСЄ. «Цей трагічний інцидент підкреслює необхідність для всіх сторін, особливо підконтрольних Росії сепаратистських сил, негайно виконувати свої зобов’язання в рамках Мінських домовленостей», — повідомляється в заяві Держдепу.

 

Тіллерсон підтвердив прихильність США суверенітету й територіальній цілісності України й запевнив, що «санкції проти РФ залишатимуться чинними, поки Росія не поверне контроль над Кримським півостровом Україні і не виконає в повному обсязі свої зобов’язання за Мінськими угодами».

Новини по темі:  В нормальній державі вчителі та лікарі повинні отримувати стільки ж, скільки силовики - Рабинович