27.04.2017 66 Views

Насиров поділився інтимними подробицями про електронний браслет

Насіров відмовився демонструвати електронний браслет, оскільки він прикріплений у нього в інтимному місці

Насиров поділився інтимними подробицями про електронний браслет

Відсторонений голова ДФС Роман Насіров сказав, що весь час носить електронний браслет, але засоромився його показувати на загал.

Про це він повідомив під час судового засідання, передає «Українська правда». Журналістів зацікавило питання, чи Насіров весь час носить браслет. На що він відповів, якби його не було, то приїхали б поліцейські і його б вже розшукували.

Не повіривши відстороненому керівнику ДФС на слово, його поросили продемонструвати пристрій. Але Насіров відповів категоричною відмовою на прохання журналістів.

«Вбийте в інтернеті, він складається з двох частин. Перепрошую, не буду показувати, він в інтимній зоні», — заявив він.

Романа Насірова затримали детективи НАБУ на початку березня 2017 року. Він проходить підозрюваним у справі щодо зловживання владою та службовим становищем.

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, керівник НАБУ Артем Ситник наголосив, що у відстороненого глави ДФС майже немає шансів, щоб втекти від правосуддя за межі України.

Previous Зв'язки із криміналітетом та азартне життя: що відомо про покійного Лева Миримського
Next На Львівщині невідомий просто з вікна авто обстріляв автобус і зник

You might also like

Порошенко підписав закон про ринок електроенергії

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про ринок електроенергії». Підпис під документом глава держави поставив під час відвідування Трипільської ТЕС в Українці Київської області, повідомляє «Інтерфакс-Україна». «Сьогодні тут, а не в

Представлен проект налоговой реформы

Большую часть функций налоговой заберет Минфин.

Кандидат на посаду голови ДБР Горащенков: Конкурс має бути розблокований

Боротьба кандидатів на посади керівництва ДБР вже давно вийшла за межі Конкурсу Кандидат на посаду директора Державного бюро розслідувань Олексій Горащенков закликав конкурсну комісію, яка здійснює відбір на посади у