27.04.2017 46 Views

Гройсман побачив результати в кожному куточку

В уряді впевнені, що децентралізація приносить багато користі

Гройсман побачив результати в кожному куточку

Після трьох років реформування за результатами децентралізації можна спостерігати практично в кожному куточку країни, причому зміни вкрай позитивні.

Про це впевнено заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час конференції з реформ у сфері державного управління, передає Рoliteka.

«Сьогодні абсолютно чітко вже можна сказати, що пройшло три роки і ці результати вже можна побачити в кожному куточку нашої країни, в кожному місті, в кожному селищі. Уже з’являються у нас об’єднані територіальні громади, які є самодостатніми і володіють фінансовими ресурсами, і можуть ефективно вирішувати ті питання, які перед ними стоять на тій чи іншій території», — заявив глава уряду.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал «Знай.ua» повідомляв про те, як Володимир Гройсман вирішив «актуалізувати» пенсійні виплати.

Previous Маленький "терорист": тримісячному британцю відмовили у в'їзді у США через помилку в анкеті
Next Газпром зажадав від Нафтогазу ще 5 млрд доларів

You might also like

Украина расширит санкционный список против России

Киев готовит дополнение к санкционному списку в отношении тех, кто вовлечен в процессы политического заключения украинцев.

Порошенко ледь стримував сльози під час промови щодо підписання безвізу України з ЄС

Президент України назвав цю подію "історичною". Президент України Петро Порошенко ледь стримував сльози під час свого виступу після підписання угоди про візову лібералізацію України з країнами ЄС. «Україна повертається до

РФ развернула на Донбассе 34-тысячную группировку – замглавы МИД Украины

По словам Пристайко, группировка российских войск хорошо вооружена и оснащена.