27.04.2017 107 Views

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

Сім років тому, 27 квітня 2010-го, Верховна Рада ратифікувала “Харківські угоди” між Україною і Росією, підписані 21 квітня президентами країн.

Цими домовленостями Київ здав Крим під Чорноморський флот РФ в обмін на знижку в 30% на газ для України.

Ратифікацію “Харківських угод” українські ЗМІ назвали головним парламентським шоу століття. Зранку опозиція залила системи для голосування клеєм та накрила прапорами України, аби не допустити голосування депутатів.

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

Коли до зали увійшов спікер Володимир Литвин, в нього полетіли десятки яєць. Охоронцям довелося закривати спікера парасолькою. Одне яйце таки влучило йому в обличчя.

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

Потім опозиційні нардепи мали застосувати димові шашки. На ділі це зробив лише нинішній спікер Андрій Парубій. У залі розпочалася бійка.

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

Без обговорення парламент 236 голосами ратифікував “харківські угоди”. При цьому “за” проголосували депутати, яких не було в залі.

По Верховній Раді літали яйця та димові шашки7

У травні 2010 року тодішній резидент Росії Дмитро Медведєв відповідав на запитання студентів у Київському національному університеті ім. Шевченка. Тоді заявив, що Росія не буде використовувати свій Чорноморський флот для нападу на суміжні країни.

“Ще Остап Бендер говорив: справжню гарантію може дати тільки страховий поліс… Справжні гарантії – це система міжнародних відносин, це наші зобов’язання усередині ООН відповідно до міжнародних конвенцій… Чи будемо ми порушувати міжнародні конвенції, нехтувати міжнародним правом? Звичайно, ні. Тому що для Росії це не вигідно”, – пояснив Медведєв.

Новини по темі:  Пашинского не допросили - адвокат пострадавшего
Previous Кількість жертв протестів у Венесуелі досягла 24 осіб
Next "Немає щурів, тарганів": Мартиненко розповів, як провів дві ночі у Лук'янівському СІЗО

You might also like

В ЕС пообещали сохранить позицию по Украине

Глава европейской дипломатии заверила, что политика Евросоюза не определяется в США. Новини по темі:  Порошенко прокоментував “дупу” на Євробаченні

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про Ставку верховного головнокомандувача

Щоправда, положення про Ставку верховного головнокомандувача цілком таємне. Президент України Петро Порошенко власним указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України від 13 вересня 2017 року “Про

РФ відпрацювала нанесення масованого ядерного удару під час навчань “Захід-2017” – Турчинов

За словами Турчинова, 20 вересня РФ завершила активну фазу навчань "Захід-2017". РФ на завершальному етапі російсько-білоруських навчань “Захід-2017” відпрацювала нанесення масованого ядерного удару. Про це йдеться в коментарі секретаря Ради