27.04.2017 89 Views

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Фото: Ельдар Сарахман

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Тренувальна база Української добровольчої армії розташована у селі Великомихайлівка на Дніпропетровщині. Тут добровольці навчаються, тренуються, вправляються у військовій справі та живуть. Народний депутат Дмитро Ярош показав Gazeta.ua, де готуються до бою воїни.

База розташована на території 5-го добровольчого батальйону УДА. Його командир Владислав Литвин супроводжує під час візиту. Офіційно навчальний центр відкрили у лютому цього року. Зараз тут тренуються до сотні воїнів. Заклад розрахований на 300 бійців. У корпусах тривають ремонтні роботи. Це була територія залишеного дитячого табору. Перші добровольці прибули сюди навесні 2014 року з початком бойових дій на Донбасі.
На території є казарми, навчальні приміщення, зброярня, станція техобслуговування, швейний цех, їдальня, медчастина. Поруч — полігон для стрільб. На території є капличка, яку збудували волонтери.

«Ми сюди заїхали у квітні 2014 року. Тоді не думали так масштабно. З часом побачили, що дуже не вистачає вишколених людей, які б були спеціалістами: сапери, снайпери, оператори. Зараз п’ятий батальйон, на моє глибоке переконання, і військові командири так кажуть, один із найкращих підрозділів за професійними якостями наших бійців і командирів. На це пішло майже три роки», — говорить Дмитро Ярош.

В Україні ще не прийняли закон про добровольчу армію. У фінансуванні навчального центру допомагають волонтери.

«Допомагають усі. Добровольча армія як система проти зовнішніх загроз — це реальна перспектива. Надійний щит, коли приходить ворог і з кожного вікна йому у спину можуть стріляти. Це найнадійніший захист держави. Ми не влазимо у політичні конфлікти всередині країни. У нас конкретне завдання — захист держави і територіальної цілісності від зовнішнього ворога. Це все робимо без жодної копійки державних грошей», — продовжує депутат.

Previous Обама вперше виступив із промовою після того, як залишив пост президента
Next У НАБУ розповіли про намагання Мартиненка уникнути відповідальності

You might also like

«Повинен відшкодувати те, що вкрав»: Холодницький пояснив, як корупціонери йдуть на угоду зі слідством

Не можна повісити весь борг на одну людину. Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький пояснив, що потрібно зробити корупціонерам, щоб підписати угоду зі слідством. Про це він розповів в інтерв’ю

Фракция Видродження стала четвертой по численности в парламенте

В состав фракции вошли два депутата, что сравняло ее численность с фракцией Самопомощи.