27.04.2017 107 Views

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Фото: Ельдар Сарахман

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Ярош показав, де готуються до бою воїни-добровольці31

Тренувальна база Української добровольчої армії розташована у селі Великомихайлівка на Дніпропетровщині. Тут добровольці навчаються, тренуються, вправляються у військовій справі та живуть. Народний депутат Дмитро Ярош показав Gazeta.ua, де готуються до бою воїни.

База розташована на території 5-го добровольчого батальйону УДА. Його командир Владислав Литвин супроводжує під час візиту. Офіційно навчальний центр відкрили у лютому цього року. Зараз тут тренуються до сотні воїнів. Заклад розрахований на 300 бійців. У корпусах тривають ремонтні роботи. Це була територія залишеного дитячого табору. Перші добровольці прибули сюди навесні 2014 року з початком бойових дій на Донбасі.
На території є казарми, навчальні приміщення, зброярня, станція техобслуговування, швейний цех, їдальня, медчастина. Поруч — полігон для стрільб. На території є капличка, яку збудували волонтери.

«Ми сюди заїхали у квітні 2014 року. Тоді не думали так масштабно. З часом побачили, що дуже не вистачає вишколених людей, які б були спеціалістами: сапери, снайпери, оператори. Зараз п’ятий батальйон, на моє глибоке переконання, і військові командири так кажуть, один із найкращих підрозділів за професійними якостями наших бійців і командирів. На це пішло майже три роки», — говорить Дмитро Ярош.

В Україні ще не прийняли закон про добровольчу армію. У фінансуванні навчального центру допомагають волонтери.

«Допомагають усі. Добровольча армія як система проти зовнішніх загроз — це реальна перспектива. Надійний щит, коли приходить ворог і з кожного вікна йому у спину можуть стріляти. Це найнадійніший захист держави. Ми не влазимо у політичні конфлікти всередині країни. У нас конкретне завдання — захист держави і територіальної цілісності від зовнішнього ворога. Це все робимо без жодної копійки державних грошей», — продовжує депутат.

Previous Обама вперше виступив із промовою після того, як залишив пост президента
Next У НАБУ розповіли про намагання Мартиненка уникнути відповідальності

You might also like

Порошенку потрібні «свої» люди в Міноборони — експерт

Президент Петро Порошенко не звільнить із посад міністра оборони Степана Полторака чи керівника Генштабу Віктора Муженка. Вони — підтримка глави держави у силовому блоці. Таку думку висловив політолог Андрій Золотарьов

Посол США назвала условие для выборов в Донбассе

Мари Йованович считает, что безопасность в регионе должна быть стабильной.

Правозахисники Freedom House зафарбували на карті Крим одним кольором із Росією

Згідно з їхнім дослідженням, у Криму ті самі загрози демократії, що й у Росії, однак у Донбасу проблеми схожі на українські. Одна із найбільш відомих правозахисних організацій Freedom House на