27.04.2017 68 Views

Лукашенко готовий «вторгнутися» до України, але лише на тракторі

Лукашенко заявив, що українці ніколи не були чужим народом, а білоруси приїдуть до України лише, щоб допомогти

Лукашенко готовий "вторгнутися" до України, але лише на тракторі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наголосив, що між його країною та Україною ніколи не буде ворожнечі. А білоруси з’являться на українській території лише на тракторі.

Про це Лукашенко повідомив під час спільного брифінгу з президентом України Петром Порошенком в Чорнобилі, передає прес-служба українського глави. Він зазначив, що українці ніколи не були чужими людьми й у злагоді жили по сусідству з Білоруссю. Лукашенко додав, що білоруси можуть приїхати в Україну «тільки на тракторі, допомогти».

«Ви (звернувся він до Порошенка –ред.) допомагаєте нам, ми допомагаємо вам. Ми будемо працювати лише заради миру. У нас немає іншої цілі. Ми рідні люди. Це позиція всього білоруського народу», — наголосив білоруський президент.

Лукашенко заявив, що потрібно якнайшвидше зупинити всі міжусобиці та не з’ясовувати стосунки за допомогою зброї. Він сказав, що Білорусь робити все для того, аби між країнами завжди панував мир.

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, президент Петро Порошенко та Олександр Лукашенко приїдуть один до одного з офіційними візитами. Глава Білорусь приїде першим до України.

Previous У фоновому режимі. Інтерактивна мапа покрокового заміру радіації між Прип'яттю та Києвом
Next Офіційно: збірна України зіграє з Мальтою в Австрії

You might also like

3200 грн — не межа: Гройсман обіцяє підвищення мінімалки

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує підвищення мінімальної зарплати. Про це повідомляє сайт уряду. «Середня зарплата в країні до кінця року перевищить 7 тисяч гривень, мінімальна заробітна плата – 3200 гривень. Але

Трамп заявив про бажання працювати з Києвом для врегулювання конфлікту на сході України

США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України. Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним запевнив, що бажає співпрацювати з Києвом для мирного врегулювання

У Києві помер скандальний бізнесмен та політик

У близькому оточенні політика відмовилися розкрити подробиці В одній із столичних лікарень у віці 57 років помер депутат Верховної Ради від Криму, колишній очільник проросійської партії «Союз», бізнесмен Лев Миримський.