Домой / Політика / До України приїде секретар Держдепу США з політично-військових питань

До України приїде секретар Держдепу США з політично-військових питань

До України приїде секретар Держдепу США з політично-військових питань

В Естонії та Україні посол Кайданов зустрінеться з цивільними та військовими офіційними особами.

Заступник помічника секретаря Державного департаменту США з політично-військових питань Тіна Кайданов відвідає Україну.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держдепартаменту США.

Зазначається, що Кайданов 23-29 квітня відвідає Німеччину, Естонію та Україну для обговорення різних питань, які стосуються міжнародної безпеки.

«В Естонії та Україні посол Кайданов зустрінеться з цивільними та військовими офіційними особами, щоб обговорити широке коло політичних і військових питань, включаючи регіональні стратегічні пріоритети, допомогу у сфері безпеки, військове співробітництво та пов’язані з ними питання», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко провів телефонні консультації з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.  Під час розмови Тіллерсон запевнив, що США підтримують територіальну цілісність України і наполягають на виконанні Мінських домовленостей, зокрема на режимі припинення вогню. За словами Тіллерсона, «Вашингтон не допустить жодних пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні та Сирії». 

Ситуація в Україні перешкоджає покращенню відносин між США та Росією

І так буде доти, поки не буде досягнуто усього прогресу відповідно до Мінських угод. На цьому наголосив держсекретар США під час робочого візиту у Москву. Рекс Тіллерсон провів 5-годинні переговори з головою російського МЗС та зустрівся з Путіним.

Новини по темі:  Литвин: Рано или поздно отношения с Россией восстановятся