26.04.2017 74 Views

Медведчук розкритикував натяки Гройсмана на недостатність повноважень

За словами лідера "Українського вибору", Україна лине назустріч катастрофі

Медведчук розкритикував натяки Гройсмана на недостатність повноважень

Україна не просто йде в неправильному напрямку, вона лине назустріч катастрофі, вважає Віктор Медведчук. Приводом для подібної реакції політика стало інтерв’ю прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«До недавнього часу я поділяв упевненість мільйонів українців у тому, що країна просто пішла неправильним курсом. Інтерв’ю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана змушує мене уточнити свою позицію. Тепер я абсолютно упевнений: країна не просто йде в неправильному напрямку ― вона лине, летить на всіх парах назустріч катастрофі. Як взагалі може глава уряду робити заяви подібного роду: «…Сотнею підприємств ще можна управляти через правильні принципи. Тисячами ― нереально»? Переконаний: або принципи є, або їх немає. Дрібні, дрібні люди прийшли до влади… Навіть принципи у них, як розмінна монета: використав — і немає їх більше», — обурюється Медведчук.

На думку лідера «Українського вибору», завдання, які стоять сьогодні перед країною, явно не масштаб Володимира Гройсмана, який «береться фантазувати про 2020-й, то повертається думкою до 2004-го і вирішується міркувати на теми конституційного устрою країни, у чому розбирається ще менше, ніж у тому, як навести порядок у 3,5 тисячі підприємств».

«Я переконаний: саме злочинне скасування Януковичем даної реформи дало йому можливість правити за принципом «я начальник і нікому не підлеглий», і саме цей образ дій близький і зрозумілий колишньому директору ринку. Однак саме скасування Конституційної реформи 2004 року стало однією з причин трагічних подій початку 2014-го. Якщо б Янукович послухався поради і вчасно повернув Конституційну реформу хоча б 18 лютого, як цього вимагали протестувальники, то не було б ні Небесної сотні, ні загиблих правоохоронців. Українська історія пішла б зовсім іншим шляхом, і тисяч жертв на сході вдалося б уникнути», — підкреслив В. Медведчук.

Політик вважає, що через рік після заяви про те, що прем’єр покаже «як треба керувати країною», Володимир Гройсман «провалив все, що можна було провалити, і навіть те, що провалити було дуже і дуже непросто».

«Треба ж знайти якесь виправдання таким «успіхам»! І Гройсман таке виправдання знайшов: виявляється, вся справа в тому, що у нього як глави виконавчої влади бракує повноважень. Зрозуміло, «хоробрий» Гройсман у відкриту так не каже, але явно натякає. От були б у нього всі повноваження глави виконавчої влади, тоді б і показав він, «як управляти країною». Живі перекази…» — підсумував лідер «Українського вибору – Права народу».

Previous Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді
Next У чемпіонаті України з футболу гратимуть плей-оф

You might also like

Якщо хочемо бути бідними і дурними, можемо не брати рятівний круг МВФ — Нефьодов

Міжнародний валютний фонд та група Світового банку зацікавлені в макроекономічній стабілізації України. Завдання влади — узяти допомогу та дотримуватися рекомендацій. Це пояснив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

В.Медведчук прокоментував заяву Меркель у Сочі

Заяву канцлера Німеччини у Сочі неправильно переклали Помилка синхронного перекладу стала причиною неправильного тлумачення ЗМІ заяви канцлера Німеччини Ангели Меркель по Україні під час її візиту до Сочі. З німецького

Клімкін про зустріч Порошенка з Трампом: Цікавих новин буде чимало

У МЗС підтверджують, що візит українського президента до США відбудеться найближчим часом. Зустріч президентів США і України Дональда Трампа та Петра Порошенка відбудеться вже найближчими днями. Цю інформацію підтвердили джерела