26.04.2017 94 Views

Медведчук розкритикував натяки Гройсмана на недостатність повноважень

За словами лідера "Українського вибору", Україна лине назустріч катастрофі

Медведчук розкритикував натяки Гройсмана на недостатність повноважень

Україна не просто йде в неправильному напрямку, вона лине назустріч катастрофі, вважає Віктор Медведчук. Приводом для подібної реакції політика стало інтерв’ю прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“До недавнього часу я поділяв упевненість мільйонів українців у тому, що країна просто пішла неправильним курсом. Інтерв’ю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана змушує мене уточнити свою позицію. Тепер я абсолютно упевнений: країна не просто йде в неправильному напрямку ― вона лине, летить на всіх парах назустріч катастрофі. Як взагалі може глава уряду робити заяви подібного роду: “…Сотнею підприємств ще можна управляти через правильні принципи. Тисячами ― нереально”? Переконаний: або принципи є, або їх немає. Дрібні, дрібні люди прийшли до влади… Навіть принципи у них, як розмінна монета: використав — і немає їх більше”, — обурюється Медведчук.

На думку лідера “Українського вибору”, завдання, які стоять сьогодні перед країною, явно не масштаб Володимира Гройсмана, який “береться фантазувати про 2020-й, то повертається думкою до 2004-го і вирішується міркувати на теми конституційного устрою країни, у чому розбирається ще менше, ніж у тому, як навести порядок у 3,5 тисячі підприємств”.

“Я переконаний: саме злочинне скасування Януковичем даної реформи дало йому можливість правити за принципом “я начальник і нікому не підлеглий”, і саме цей образ дій близький і зрозумілий колишньому директору ринку. Однак саме скасування Конституційної реформи 2004 року стало однією з причин трагічних подій початку 2014-го. Якщо б Янукович послухався поради і вчасно повернув Конституційну реформу хоча б 18 лютого, як цього вимагали протестувальники, то не було б ні Небесної сотні, ні загиблих правоохоронців. Українська історія пішла б зовсім іншим шляхом, і тисяч жертв на сході вдалося б уникнути”, — підкреслив В. Медведчук.

Новини по темі:  "Тепер є з чим іти на вибори" - реакція соцмереж на конфіскацію рахунків Януковича

Політик вважає, що через рік після заяви про те, що прем’єр покаже “як треба керувати країною”, Володимир Гройсман “провалив все, що можна було провалити, і навіть те, що провалити було дуже і дуже непросто”.

“Треба ж знайти якесь виправдання таким “успіхам”! І Гройсман таке виправдання знайшов: виявляється, вся справа в тому, що у нього як глави виконавчої влади бракує повноважень. Зрозуміло, “хоробрий” Гройсман у відкриту так не каже, але явно натякає. От були б у нього всі повноваження глави виконавчої влади, тоді б і показав він, “як управляти країною”. Живі перекази…” — підсумував лідер “Українського вибору – Права народу”.

Previous Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді
Next У чемпіонаті України з футболу гратимуть плей-оф

You might also like

Скандал навколо “ДемАльянсу” може політично поховати Лещенка та Найєма

Скандал з обшуком у одного з керівників партії “Демократичний альянс” може поховати не тільки цю партію, яка і так має майже нульовий рейтинг. Але і політичні перспективи тріо відомих “антикорупціонерів”

Политолог: Назначение Луценко в ГПУ – это часть плана Шокина

Виктор Небоженко, директор социологической службы Украинский барометр, прокомментировал возможное назначение Луценко генпрокурором Материал размещен в №14 журнала Корреспондент от 15 апреля 2016 года. Новини по темі:  Гройсман почтил память жертв

МИД: Преград для либерализации безвизового режима ЕС с Украиной нет

Необходимо дождаться окончания всех необходимых бюрократических процедур, отметил Кулеба. Новини по темі:  Посольство США рассказало о встрече Суркова с Нуланд