Домой / Політика / Аваков розповів про “абсурд і фантасмагорію” в НАЗК

Аваков розповів про “абсурд і фантасмагорію” в НАЗК

Аваков розповів про "абсурд і фантасмагорію" в НАЗК

Робота Національного агенства із запобігання корупції зведена до абсурду.

Про це на засіданні уряду заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Тут така ситуація – якийсь абсурд і фантасмагорія”, – сказав він прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

“Від вас до мене прийшов лист пані Корчак (голова НАЗК. – Gazeta.ua) з вимогою провести розслідування діяльності Радецького і Рябошапки та майже відсторонити їх від роботи.

Прийшов лист від одного із керівників депуртаменту НАЗК про “запобігання правопорушення, пов’язаного з корупцією в Національному агенстві із запобігання корупції” (сміх у залі. – Gazeta.ua). І цей керівник департаменту надає 311 аркушів додатку, щоб ми склали адміністративний протокол про корупцію щодо Радецького. Пишуть, він дав переваги деяким суддям, які його попередньо судили, виправдали”, – сказав міністр.

Також Аваков розповів про звернення від одного з нардепів про необґрунтоване нарахування премій керівництву агенства.

“Заробітна плата голови НАЗК Корчак за жовтень становила 121 234 гривні. А оклад становив 29 тисяч гривень. Надбавка за вислугу років – 50 відсотків, за інтенсивність праці – 100 відсотків, премія – 60 відсотків, додатково на відрядження – 30 тисяч. Радецький за жовтень отримав 239 тисяч зарплати, із них оклад – 28 тисяч. Усе інше – надбавки, премія – 170 відсотків”, – продовжив читати міністр.

“Ну вибачте, це якийсь нонсенс. Ми йдемо до НАЗК, складаємо протокол про корупцію щодо всіх там присутніх (знову сміх. – Gazeta.ua). Вони кажуть: самі дурні”, – заявив Аваков.

“Мені здається, просто керівник (НАЗК. – Gazeta.ua) в неадекваті”, – додав Гройсман.

Новини по темі:  Історичні вибори громад в Україні. Політологи пояснили вибір українців