26.04.2017 66 Views

Аваков розповів про “абсурд і фантасмагорію” в НАЗК

Аваков розповів про "абсурд і фантасмагорію" в НАЗК

Робота Національного агенства із запобігання корупції зведена до абсурду.

Про це на засіданні уряду заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Тут така ситуація – якийсь абсурд і фантасмагорія”, – сказав він прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

“Від вас до мене прийшов лист пані Корчак (голова НАЗК. – Gazeta.ua) з вимогою провести розслідування діяльності Радецького і Рябошапки та майже відсторонити їх від роботи.

Прийшов лист від одного із керівників депуртаменту НАЗК про “запобігання правопорушення, пов’язаного з корупцією в Національному агенстві із запобігання корупції” (сміх у залі. – Gazeta.ua). І цей керівник департаменту надає 311 аркушів додатку, щоб ми склали адміністративний протокол про корупцію щодо Радецького. Пишуть, він дав переваги деяким суддям, які його попередньо судили, виправдали”, – сказав міністр.

Також Аваков розповів про звернення від одного з нардепів про необґрунтоване нарахування премій керівництву агенства.

“Заробітна плата голови НАЗК Корчак за жовтень становила 121 234 гривні. А оклад становив 29 тисяч гривень. Надбавка за вислугу років – 50 відсотків, за інтенсивність праці – 100 відсотків, премія – 60 відсотків, додатково на відрядження – 30 тисяч. Радецький за жовтень отримав 239 тисяч зарплати, із них оклад – 28 тисяч. Усе інше – надбавки, премія – 170 відсотків”, – продовжив читати міністр.

“Ну вибачте, це якийсь нонсенс. Ми йдемо до НАЗК, складаємо протокол про корупцію щодо всіх там присутніх (знову сміх. – Gazeta.ua). Вони кажуть: самі дурні”, – заявив Аваков.

“Мені здається, просто керівник (НАЗК. – Gazeta.ua) в неадекваті”, – додав Гройсман.

Новини по темі:  Порошенко объяснил российским журналистам, когда пройдут выборы на Донбассе
Previous Трамп пояснив важливість стіни на кордоні з Мексикою
Next Україна має додаткові докази фінансування Росією тероризму на Донбасі - Зеркаль

You might also like

От героя до предателя. Шансы Савченко в политике

Бывшая заключенная летчица благодаря своим заявлениям превращается в антигероя. Новини по темі:  Трамп доручив Тіллерсону бути куратором виконання санкцій проти РФ

Луценко відреагував на розгул тітушок

У Дніпрі 9 травня затримали вісім тітушок, які за гроші напали на учасників АТО. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко у Facebook. “Вчора вісім ідентифікованих тітушок, які напали на учасників

Суд подовжив запобіжний захід Насірову

У САП вимагали подовжити процесуальні обов'язки, щоб унеможливити виїзд високопосадовця за кордон. Солом’янський районний суд міста Києва вирішив подовжити запобіжний захід відстороненому главі Держфіскальної служби Роману Насірову на 2 місяці.