Домой / Політика / Гонтарева оселилась у Вашингтоні в номері за 400 дол. і погрожувала журналістам поліцією

Гонтарева оселилась у Вашингтоні в номері за 400 дол. і погрожувала журналістам поліцією

Гонтарева оселилась у Вашингтоні в номері за 400 дол. і погрожувала журналістам поліцією

У Вашингтоні тривають збори МВФ.

Голова Нацбанку України Валерія Гонтарева оселилась в одному з найдорожчих готелів столиці США. Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, вона прибула до Вашингтона як член української делегації – Кабмін відрядив і затвердив її участь у поїздці на весняні збори Міжнародного валютного фонду.

Як вдалось встановити, номер у готелі коштує 400 доларів за ніч. Головний банкір України відмовилась спілкуватися з журналістами. Вона заявила, що немає часу відповідати на запитання, адже у неї призначена низка зустрічей.

Під час спілкування з відомими фінансистами Валерія Гонтарева заявила, що російські банки в Україні виконували всі необхідні нормативи. “Я можу вам сказати, що не можу поскаржитися на те, що вони роблять зі свого боку щось не те. Впродовж останніх двох років вони зменшили свою присутність на українському ринку з 15% до 8%. Кажучивідверто, ми домовилися зменшити їхню частку до 0%. Те, що відбувається в ці дні, це деякі політики, так звані націоналісти, повірте мені, не мають ніякого зв’язку з реальністю”, – вважає очільниця Нацбанку.

Гонтарева миттєво змінила тон, коли модератори почали приймати питання з зали. Одне з них – про резонансні висновки у звіті Ernst and Young. Аудитори міжнародної компанії не знайшли доказів, які б підтвердили слова Гонтаревої на адресу “ПриватБанку”. “Окей, я відповім. Звіт не був офіційно оприлюднений Ernst and Young. Як голова Національного банку, я вже бачила попередній звіт. І як я вже говорила під час моєї промови, ці результати ще гірші, ніж попередні. 143 мільярди – це не всі втрати, які понесе наша держава внаслідок цих неправочинних дій цього банку”, – переконана вона.

Новини по темі:  Могерини призвала страны ООН к санкциям против РФ

У Вашингтоні голова Національного банку залишатиметься до початку наступного тижня. У цей час Національне антикорупційне бюро проводитиме розслідування щодо діяльності і позик НБУ.

Владислав Сидоренко, Наталка Пісня

Гонтарева уникала журналістів і відповідала у США на незручні запитання

Збори традиційно відбуваються у Вашингтоні. Гонтарева оселилася в одному з найдорожчих готелів американської столиці. За її словами, провела низку зустрічей і навіть узяла участь в обговоренні реформ українського банківського сектору.