26.04.2017 60 Views

Канни, Нью-Йорк, білий «Мерседес» — як живуть діти українських політиків

Канни, Нью-Йорк, білий "Мерседес" - як живуть діти українських політиків

Діти українських політиків подорожують світом і зупиняються в елітних готелях.

Про це повідомляє «ТСН».

Донька голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча Анна у свої 20 років об’їздила чи не увесь світ — побувала у Флориді, Арізоні, Римі, Барселоні, Каліфорнії, Грузії, Швейцарії, Амстердамі, Чикаго, була навіть у Ню-Йорку, відпочивала на пляжах Маямі та Шрі Ланки.

Проживання не з дешевих — дівчина виставила фото одного із найдорожчих готелей Лондона. Номер у ньому коштуватиме 9 тис. грн, отже 7 ночей коштуватиме понад 60 тис.грн.

Була дівчина і в дорогому турецькому готелі. Фото з її Instagram були зроблені у курортному містечку Белек. Вартість номера за одну ніч коштує мінімум 16 тисяч гривень, тобто це майже 160 тисяч за 10 ночей.

Хизується фото з відпочинку і син очільника Донецької ВЦА Павла Жебрівського. Його син виставляє фото із Франції, Нью-Йорку та Канн. У соцмережах хвалиться і білим Mercedes, вартість якого близько 800 тис. грн.

Георгіївська стрічки, серп і молот – так виглядає Instagram сина народного депутата Олександра Гереги. Пишається «совком» Тарас зі Швейцарії, де перебуває на навчанні. Герега-молодший публікує фото з Канського фестивалю та Домінікани. Переліт на острови коштуватиме від 80 тис грн. Хоча, судячи зі світлин, хлопець з друзями літає чартерним літаком.

Син ще одного нардепа – Дмитра Добкіна – також вихваляється фото з вечірок та відпочинку. Постить Марк Добкін і фото зі своїм батьком.

Previous Росіяни витіснили саудитів з трійки світових лідерів за кількістю військових витрат - SIPRI
Next Скандальний суддя Бобровник вирішує, чи буде замінюватиме себе у справі Мартиненка

You might also like

Саакашвили заявил о намерении Порошенко лишить его гражданства

По словам бывшего одесского губернатора, такая информация у него "от хорошо информированного источника".

Кабмин решил дать больше денег на армию и полицию

6,6 миллиардов гривен должны найти за счет экономии на выполнении долговых обязательств и сокращения непервоочередных расходов.

Змінити вибори, оновити ЦВК — ЄС дав нове завдання

В Україні треба якомога швидше реформувати виборчу систему та оновити склад Центральної виборчої комісії. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Х’юґ Мінґареллі, спілкуючись зі спікером Андрієм Парубієм, повідомляє