26.04.2017 84 Views

У Коломойського є компромат на Лещенка і Григоришина — плівки Онищенка

У Коломойського є компромат на Лещенка і Григоришина - плівки Онищенка

Нардеп-утікач Олександр Онищенко через ЗМІ опублікував нові записи розмови з нібито екс-нардепом Миколою Мартиненком.

На записах Онищенко розповідає людині з голосом схожим на голос екс-нардепа Миколу Мартиненка, як нардеп Сергій Лещенко пов’язаний з олігархом Костянтином Григоришиним.

«Ні. Я так розумію, що він (Лещенко. — Ред.) через Григоришина з ними працює. Він (Лещенко. — Ред.) приїжджає сюди до Григоришина. Живе тут у нього в апартаментах у готелі «Булгарі». Беня (Коломойський. — Ред.) за ним стежив. І зробив навіть фотографії. Тому, коли Лещенко почав п…діти щось на Беню, той йому сказав: будеш п…діти — у мене є докази, що ти зустрічався з Григоришиним і був тут у нього. І все, той заткнувся. Беня мені пропонував, типу можу тобі віддати, щоб ти теж його міг компрометувати. У нього два компромати на нього: 1) що він літав до Москви до Григоришина і звідти з ним на приватному літаку до Куршавеля, є бортові історії або щось цього роду, які це підтверджують; 2) фото, коли він виходив від Григоришина в Лондоні. Ну і Шевченко (екс-міністр екології Ігор Шевченко. — Ред.) його підловив у ресторані з Григоришиним», — розповів Онищенко.

Previous Макрон і Ле Пен виходять у другий тур виборів президента Франції
Next "Таємна імперія": Слідчий комітет не буде перевіряти інформацію про яхти і вілли Медведєва

You might also like

Медведчук: Пример Колумбии должен стать актуальным для Украины

Колумбийские власти и повстанцы договорились о перемирии в 52-летней войне.

Путин не остановится. Интервью с Кравчуком

Первый президент Украины Леонид Кравчук дал интервью журналу Корреспондент.

Гройсман скликає засідання Кабміну

Напередодні відбулося засідання уряду, яке було присвячене проекту пенсійної реформи. У четвер, 18 травня, під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться засідання Кабінету міністрів. Про це повідомляється на Урядовому порталі.