Главная / Політика / Financial Times визнала: Санкції проти Медведчука США ввели через незгоду з проєвропейським курсом України

Financial Times визнала: Санкції проти Медведчука США ввели через незгоду з проєвропейським курсом України

Медведчук упевнений, що Раді необхідно прийняти закони, що надають обмежену автономію сепаратистським регіонам

Financial Times визнала: Санкції проти Медведчука США ввели через незгоду з проєвропейським курсом України

Роль Віктора Медведчука свідчить про складні стосунки між двома країнами-сусідами, що стали ворогами, про непрості мотиви і лояльність багатьох з-посеред політичної еліти України. Про це пише сьогоднішня Financial Times.

Заяви своїх опонентів про те, що він таємно представляє інтереси Росії, спецпредставник з гуманітарних питаннь у ТКГ називає «абсурдними».

«Я дійсно підтримую стосунки з… паном Путіним, тому що мої стосунки, на мій погляд, допомагають інтересам України. Я ніколи не приховував таких своїх дій», — підкреслив Медведчук.

Видання нагадує, що після «помаранчевої революції» в Україні у 2005 році Медведчук залишив політику, щоб зосередитися на бізнесі.

«Але у 2013-му його «Український вибір» голосно виступав проти того, щоб Янукович підписував планову Угода про асоціацію з ЄС, і наполягав на більш тісних економічних зв’язках з Росією. Така діяльність призвела до того, що Медведчук потрапив до першого списку санкцій США проти російських та українських офіційних осіб після того, як Москва анексувала Крим у 2014 році», — пише FT.

За словами лідера «Українського вибору», Мінські угоди висять на волосині, він звинувачує сторони в невиконанні своїх зобов’язань.

«Він вважає, що виходом з ситуації є прийняття парламентом України законів, що надають обмежену автономію сепаратистських регіонів, і проведення там виборів за умови, що сторони виконають вимоги Мінських угод», — зазначає видання.

Новини по темі:  НАБУ затримало топ-чиновників Міноборони