26.04.2017 82 Views

Financial Times визнала: Санкції проти Медведчука США ввели через незгоду з проєвропейським курсом України

Медведчук упевнений, що Раді необхідно прийняти закони, що надають обмежену автономію сепаратистським регіонам

Financial Times визнала: Санкції проти Медведчука США ввели через незгоду з проєвропейським курсом України

Роль Віктора Медведчука свідчить про складні стосунки між двома країнами-сусідами, що стали ворогами, про непрості мотиви і лояльність багатьох з-посеред політичної еліти України. Про це пише сьогоднішня Financial Times.

Заяви своїх опонентів про те, що він таємно представляє інтереси Росії, спецпредставник з гуманітарних питаннь у ТКГ називає “абсурдними”.

“Я дійсно підтримую стосунки з… паном Путіним, тому що мої стосунки, на мій погляд, допомагають інтересам України. Я ніколи не приховував таких своїх дій”, — підкреслив Медведчук.

Видання нагадує, що після “помаранчевої революції” в Україні у 2005 році Медведчук залишив політику, щоб зосередитися на бізнесі.

“Але у 2013-му його “Український вибір” голосно виступав проти того, щоб Янукович підписував планову Угода про асоціацію з ЄС, і наполягав на більш тісних економічних зв’язках з Росією. Така діяльність призвела до того, що Медведчук потрапив до першого списку санкцій США проти російських та українських офіційних осіб після того, як Москва анексувала Крим у 2014 році”, — пише FT.

За словами лідера “Українського вибору”, Мінські угоди висять на волосині, він звинувачує сторони в невиконанні своїх зобов’язань.

“Він вважає, що виходом з ситуації є прийняття парламентом України законів, що надають обмежену автономію сепаратистських регіонів, і проведення там виборів за умови, що сторони виконають вимоги Мінських угод”, — зазначає видання.

Новини по темі:  Юрій Луценко був готовий запросити на весілля свого сина журналістів, на яких напали охоронці
Previous Порошенко та Лукашенко обміняються візитами
Next Троє міністрів заявили про готовність взяти на поруки Мартиненка

You might also like

За лаштунками спецоперації щодо екс-податківців. Насірова відбілювали, а прокурори робили промахи

Масштабні затримання викликали великий резонанс у суспільстві. В Україні пройшла масштабна спецоперація з затримання колишніх податківці часів Януковича-Клименка. Участь в арештах брали 1700 правоохоронців, півтисячі прокурорів від сходу до столиці.

Reuters показал военные базы РФ в Крыму

Издание пишет, что Москва реанимирует многочисленные советские военные объекты в Крыму и строит новые базы. Новини по темі:  Луценко відреагував на розгул тітушок

Лёвочкин: Сегодня главное – сохранить режим "тишины", начатый 1 сентября

Необходимо начать диалог общественных деятелей с обеих сторон конфликта, заявили в Оппоблоке. Новини по темі:  Чужих не нужно. Как олигархи сформировали Украину