26.04.2017 64 Views

Розенко озвучив чисельність армії безробітних

Число безробітних українців наближається до двох мільйонів

Розенко озвучив чисельність армії безробітних

За останні два роки ситуація з безробіттям в Україні досягла критичної межі: з кожним місяцем «за бортом» опиняється все більше людей, і тепер цей показник досяг 1,9 мільйона осіб.

Як заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, зараз в Україні живе 18 мільйонів працездатних українців, при цьому внески до Пенсійного фонду платять лише 11 мільйонів. 24 квітня політик заявив, що необхідно провести перепис населення: це обійдеться українській казні в 1 мільярд гривень.

Раніше міністр розповідав про те, що добробут населення почало поліпшуватися: середньостатистична реальна зарплата, як виявилося, зросла на 30%.

Також інформаційний портал «Знай.ua» писав про те, що з 1 квітня розмір допомоги по безробіттю зріс на 120 гривень і тепер становить 1280 грн.

Previous Черкаське обленерго запропонували повернути державі
Next У Кремлі відреагували на вимогу суду ООН відновити Меджліс

You might also like

В МИД рассказали, почему РФ выбрала Украину следующей мишенью

Россия сделала Украину следующей мишенью, не получив жесткой реакции международного сообщества на агрессию против Грузии.

Гройсман объяснил, в чем суть пенсионной реформы

Пенсионная реформа будет предусматривать увеличение пенсий и сокращение дефицита Пенсионного фонда.

МВС просить Інтерпол заборонити Росії політичне переслідування Яценюка

РФ подала запит на міжнародний розшук Яценюка за нібито "вбивство 30 російських бійців" у Чечні. Міністерство внутрішніх справ України звернулося до Інтерполу з проханням взяти до уваги позицію України (викладену